Darmowa dostawa od 1,00 zł

Beżowy

( ilość produktów: 5 )

Dlaczego ręczniki beżowe warto mieć w swojej szafie?

Czysty biały kolor jest śliczny, ale lubi łatwo przyjmować plamy, różne zabrudzenia. Z kolei ciemne odcienie potrafią przytłoczyć wnętrze, być po prostu wizualnie ciężkie. Wyjściem pośrednim z tej sytuacji są beżowe ręczniki. Ta jasna barwa dobrze zgra się z praktycznie każdym wystrojem wnętrza: klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, retro, loftowym czy nawet boho. Taki stonowany dodatek zgra się z jasnymi ścianami i dodatkami lub będzie elementem kontrastowym dla czarnych czy grafitowych płytek ściennych.

Ręcznik kremowy – dla kogo najlepszy?

Co oznacza wspomniany kolor? Mówi on o tym, że jego właściciel cechuje się efektywnością, sprawnością. Dodatkowo jest to barwa odprężająca, sprzyjająca codziennemu relaksowi. Zarazem ten ziemisty odcień jest odcieniem natury, który spotkamy chociażby w surowej, niebarwionej wełnie. Wszystko to sprawia, że ręczniki ecrue są dobre między innymi dla osób dynamicznych, aktywnych, które wieczorem chcą odpocząć po codziennym biegu.

A co jeśli chodzi o ręcznik cielisty dla dziecka? Czy tu też on się sprawdzi? Naszym zdaniem – oczywiście. Maluchy mają bowiem bardzo wiele akcesoriów, zabawek o mocnych kolorach. Ręczniki piaskowe będą dla nich dobrym kontrastem.

Ale ziemiste kolory pokochają też osoby starsze, ceniące ponadczasową klasykę, uniwersalność. Dlatego też ręcznik w kolorze beżowym będzie dobry jako prezent na dzień babci i dziadka. Każdy senior rodziny bez wątpienia ucieszy się z takiego praktycznego upominku.

Rozmiar
Zastosowanie
Chłonność
Pokaż tylko

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel