Darmowa dostawa od 149,99 zł

Ręczniki białe

( ilość produktów: 1 )

Kupuj biały ręcznik - czystość i lekkość

Zaczynasz przygodę z urządzaniem łazienki? Chcesz kupić do niej podstawowe, bardzo uniwersalne wyposażenie, które będzie pasowało do każdego wystroju wnętrza? Dobrym pomysłem na start będą ręczniki białe. Pokochają je zarówno kobiety i mężczyźni, jak i dzieci. Możesz dać je babci i dziadkowi, rodzicom, wujostwu czy na prezent dla swojej dziewczyny lub dla chrześniaka, który właśnie idzie na studia.

Jakie zalety ma biały ręcznik do łazienki?

Że jest uniwersalny, to już wiemy. Trzeba też powiedzieć, że wspomniany kolor kojarzy się z czystością, pełną higienicznością. Jest to też odcień bardzo neutralny, który w żaden sposób nie przytłoczy wystroju wnętrza. Co więcej, białe ręczniki 70x140 są również ponadczasowe. Jesteśmy pewni, że nawet za pięćdziesiąt lat będą one równie modne co dziś, i to zarówno jeśli chodzi o wykorzystanie w domu, jak i o zastosowanie bardziej komercyjne (na przykład ręczniki hotelowe białe).

A co jeśli chodzi o pielęgnację omawianych produktów? Jest ona niezwykle prosta. Owszem, ręcznik kąpielowy biały może być bardziej podatny na powstawanie widocznych plam niż jego ciemne odpowiedniki. Jednak plamy te można łatwo usunąć, używając wybielacza czy specjalnego odplamiacza do białych materiałów. Uważajmy jednak, by nie stosować zbyt inwazyjnych, zbyt żrących środków do prania, które mogłyby uszkadzać dzianinę lub sprawiać, że w dłuższej perspektywie zacznie ona żółknąć. Nikt z nas przecież nie chce takich efektów w swojej pralni. By plamki były mniej widoczne, można zdecydować się na biały ręcznik z nadrukiem, na przykład ręcznik Japanese Garden Shine.

Kolor
Zastosowanie
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel