Blog

Ręczniki na siłownię - te są modne!
Są takie rzeczy, które są niezbędne podczas każdego wypadu na trening, bez względu na to jakie ćwiczenia planujemy wykonać. Jedną z nich jest ręcznik na siłownię szybkoschnący. Powinien być on odpowiednio duży, lekki i pokryty powłoką antybakteryjną. Ogromnym plusem będzie również oryginalny nadruk umieszczony na jego powierzchni. Przedstawiamy 4 produkty, które spełniają wszystkie te kryteria.
Czytaj więcej
Kubek termiczny do biura? Dr.Bacty Apollo!
Spędzasz wiele godzin w biurze. Pracy masz tyle, że ciągle zapominasz o napiciu się swojej ulubionej kawy, która stoi obok Ciebie. Po 2 godzinach wracasz myślami do naparu. Ale ten jest już nieprzyjemnie zimny. Znasz to? My niestety tak. Dlatego stworzyliśmy kubek termiczny do pracy, dzięki któremu Twój napój będzie ciepły przez znacznie dłuższy czas. Zobacz, jakie jeszcze zalety umieściliśmy w tym niepozornym produkcie.
Czytaj więcej
Ręczniki szybkoschnące - ranking Dr.Bacty

Oferta marki Dr.Bacty to aż kilkadziesiąt bajecznie pięknych nadruków, którymi ozdobione są ręczniki kąpielowe szybkoschnące. Projekty roślinne, bajkowe, zwierzęce czy abstrakcyjne - to tylko niektóe z nich. Sprawdziliśmy, które z wzorów wzbudzają największe zainteresowanie kupujących. Sprawdź, jakie modele na dobre podbiły serca użytkowników!

Czytaj więcej
Jaki ręcznik na basen dla dziecka?

Pływanie to jeden z najbardziej ogólnorozwojowych sportów dla dzieci. Regularne odwiedzanie basenu m.in. zwiększa elastyczność i wytrzymałość ciała oraz poprawia koordynację ruchową. By nasz maluch mógł w pełni komfortowo korzystać z tych dobroczynnych właściwości, należy wyposażyć go w odpowiednie akcesoria basenowe, takie jak dobry ręcznik basenowy.

Czytaj więcej
pixel