Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ręczniki czarne

( ilość produktów: 21 )

Elegancja w łazience? Ręcznik czarny ją podkreśli

Powaga. Pewność siebie. Profesjonalizm. Wysoka inteligencja. Indywidualizm. Szyk. Z tym wszystkim kojarzy się nam czerń. Jeśli chcemy, by te przymioty ludzie przypisywali nam, jednym z wielu sposobów jest postawienie na czarne ręczniki łazienkowe. Będą one pięknie wyglądały w lofcie, w zestawieniu z ceglanymi ścianami. Doskonały kontrast zapewnią one także w przestrzeniach w stylu skandynawskim, gdzie będą dodatkiem do białych i szarych odcieni. Co jeszcze można znaleźć wśród plusów wspominanych produktów?

Dlaczego kupujemy czarny ręcznik kąpielowy?

Zalet produktów w tym odcieniu jest wiele. Oto kilka z nich.

  • Uniwersalizm – pasują do każdego pomieszczenia i dla każdego użytkownika.

  • Brak plam – a właściwie ich bardzo mała widoczność.

  • Wielofunkcyjność – ręczniki kąpielowe czarne sprawdzą się na plaży, w saunie, w hotelu, w salonie fryzjerskim czy na siłowni.

  • Ponadczasowość – były, są i będą modne. Zawsze. I to zarówno wersje gładkie, jak i z oryginalnymi nadrukami (np. ręcznik z japońskim kotem szczęścia)

Dzięki temu, że nie widać na nich plam, nawet mały czarny ręcznik do rąk może służyć do wygodnego wytarcia auta czy woskowania karoserii. A gdy wracamy ze spaceru z kotkiem lub pieskiem, możemy nim błyskawicznie wytrzeć łapki naszego pupila.

Gdy powyższy odcień wydaje się nam zbyt ciężki, zamiast niego możemy wybrać ręczniki grafitowe. Jest to kolor powstały ze zmieszania czerni i szarości. W ten sposób sprawiono, że jest on bardzo ciemny, ale jednak nie głęboko czarny.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel