Darmowa dostawa od 1,00 zł

Damskie

( ilość produktów: 10 )

Jak wyglądają najlepsze kominy damskie sportowe?

Aktywność fizyczna jest dobra i dla ciała, i dla ducha. Regularne jej uprawianie sprawi, że poczujemy się lepiej w każdym aspekcie. By jednak trenować i bezpiecznie, i komfortowo, potrzebne są dodatkowe akcesoria. Jednym z nich jest bandana damska na szyję. Wchłonie ona w siebie cały pot z okolicy szyi i ochroni Cię przed zimnym wiatrem. A gdy będzie trzeba, możesz ją założyć na głowę jak czapkę czy opaskę lub na nadgarstek, gdzie będzie pełniła funkcję podręcznej chustki do wycierania kropelek potu z czoła.

Dlaczego ta chusta wielofunkcyjna damska a nie inna?

Jest kilka cech, które musi mieć każdy z omawianych produktów. Bez nich nie będzie on odpowiednio spełniał swojej roli. Jakie to cechy?

  • Spora elastyczność materiału – która pozwala na różnorodne wykorzystanie artykułu.

  • Brak szwów – dzięki czemu komin na szyję damski czy buff męski nie będzie nas uwierał, nie będzie drapał.

  • Szybkoschnący, lekki materiał – najlepiej, jeśli będzie nim na przykład poliester.

  • Kształt tuby – bardzo uniwersalny i wygodny.

  • Kolorowe nadruki na materiale – które wyróżnią nas z tłumu i doskonale zgrają się z wielobarwną odzieżą biegową czy rowerową.

Jeśli chodzi o wagę, bandana na głowę damska dedykowana pogodom wiosennym, letnim czy jesiennym powinna ważyć zdecydowanie mniej niż 50 g. Oczywiście jej cieplejsze, zimowe odpowiedniki, będą cieńsze, ale na ciepłe miesiące zupełnie się one nie przydadzą. A taki zbyt ciężki buff damski będzie tylko zbędnym obciążeniem podczas wymagającego wysiłku fizycznego.

Kolor

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel