Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ręczniki fioletowe

( ilość produktów: 2 )

Kreatywność i bogactwo – to symbolizują ręczniki fioletowe

Szybkie skojarzenia z fioletem? Barwa królewska. Wrzosy. Lawenda. Śliwki. Szlachetne urodzenie. Mówiąc w skrócie: natura oraz bogactwo. Ale jako, że wspomniany odcień pobudza część mózgu odpowiedzialną za kreatywność i wyobraźnię, to właśnie do tych cech jest także przypisywany. Dziś powiemy Wam, dlaczego jeszcze fioletowy ręcznik powinien znaleźć się w Twojej szafie. I to bez względu na Twój wiek!

Wiele odcieni – ręczniki purpurowe niejedno mają imię

Podstawowe kolory – jak biały czy czarny – są dość oczywiste. Większość rzeczy, które mają je w swoim opisie, będzie do siebie podobnych barwą. Zupełnie inaczej ma się sytuacja w przypadku fioletu. Ręczniki wrzosowe, purpurowe, lawendowe, śliwkowe, fuksjowe, ametystowe… To dopiero początek bardzo długiej listy.

Od czego zależy to, jaki dokładnie jest ręcznik w kolorze fioletowym? Od tego, z jakich ilości barw podstawowych została zmieszana ostateczna barwa. Składowe fioletu to czerwony i niebieski. Od ich proporcji zależy intensywność ostatecznego odcienia, jaki ma ręcznik lawendowy.

Oczywiście pamiętajmy, że każda dzianina może być gładka, jednokolorowa, lub też ciekawie zadrukowana. W przypadku Dr.Bacty na uwagę zasługują np. ręczniki plażowe damskie w omawianej barwie, na które naniesiono wzór ananasów lub mandali. Te uspokajające printy spodobają się każdej kobiecie, od małej dziewczynki do seniorki.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel