Darmowa dostawa od 1,00 zł

Męskie

( ilość produktów: 11 )

Popularne nadruki na komin męski sportowy

O tym, że bandana męska na głowę musi być maksymalnie funkcjonalna – wiedzą wszyscy. Ale jeśli przy okazji będzie po prostu zadrukowana w ciekawe, odważne czy wesołe wzory. Sprawią one, że dany amatorski czy zawodowy sportowiec wyróżni się z tłumu, będzie lepiej widoczny na siłowni, trasie biegowej czy hali lekkoatletycznej. Chociaż, oczywiście, wspomniane produkty można zabrać także na mniej intensywne aktywności, jak spacer po lesie czy trening nordic walking w parku.

Chusty na twarz męskie - różne wzory i kolory

Print, który od lat święci tryumfy na akcesoriach odzieżowych, także tych sportowych, to pepitka. Jest to dwukolorowy, klasyczny wzór z charakterystycznymi, załamanymi kratkami bądź innymi czterobocznymi kształtami. Bandany męskie na szyję w pepitkę mogą być czarno białe, ale też czarno-czerwone czy czarno-zielone.

Inne wersje tych produktów to te, których nadruki inspirowane są wywodzącymi się z buddyzmu mandalami. Wbrew pozorom ten klasyczny print może być idealny dla facetów. Gdy jednak chcemy czegoś bardziej unikatowego, możemy postawić na kominy męskie na szyję z postacią wędrowca czy te, które ozdobiono rewolwerami, kartami, diamentami i kastetami. A dla fanów natury przygotowano wzory roślinne, które sprawdzą się także jako bandany damskie.

Oczywiście to jedne z bardzo wielu wersji powyższych produktów. W sklepach sportowych są ich wręcz setki. Zadbajmy jednak o to, by produkt był przede wszystkim dobry jakościowo, wzór to tak naprawdę sprawa drugorzędna.

Kolor

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel