Ręczniki niebieskie

( ilość produktów: 11 )

Wszechstronne ręczniki niebieskie – warto je mieć pod ręką

Szukasz koloru, który będzie Cię uspokajał, da Ci duże poczucie bezpieczeństwa? Marzysz o barwie, która jednoznacznie kojarzy się z relaksującą naturą: morzem czy niebem? A może potrzebny jest Ci odcień, który symbolizuje siłę, wzniosłość? Wszystko to ma w sobie kolor niebieski. Ręcznik granatowy czy jaśniejszy będzie doskonałym towarzyszem w łazience, na plaży nad jeziorem, po pływaniu na basenie czy w trakcie wizyty w saunie czy w salonie masażu. W każde z tych miejsc będzie on wnosił poczucie czystości, świeżości.

Błękitne ręczniki do zadań specjalnych

Oczywiście w domowej łazience produkty, o których piszemy, odnajdą się więcej niż perfekcyjnie. Jeśli jednak wyruszamy w podróż czy na trening (bez względu na to, czy jest to trening pływacki, na siłowni czy w sali do jogi), potrzebne nam będą niebieskie ręczniki o dodatkowych właściwościach technicznych.

Pierwszą z pożądanych zalet jest niewielka waga przedmiotu i zajmowanie przez niego niewielkiej ilości miejsca po złożeniu. By tak było, ręcznik błękitny Dr.Bacty zrobiono ze specjalnej mikrofibry określanej jako ultramikrowłókno. Mimo tego, że jest to bardzo cienkie włókno, potrafi ono wchłonąć w siebie nawet cztery razy więcej wody niż samo początkowo waży. Co ciekawe, całość jest wyjątkowo szybkoschnąca. Gdy więc dzianinę wywiesimy na balkonie lub w ciepłej łazience, wystarczy kilka krótkich godzin na jej pełne wyschnięcie.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel