Darmowa dostawa od 179,00 zł

Ręczniki szybkoschnące

( ilość produktów: 106 )

Uprawisz sport? Prowadzisz aktywny tryb życia lub często podróżujesz? Z pewnością nieraz zastanawiałeś się jaki ręcznik wybrać. Tradycyjny ręcznik frotte, czy ręcznik wykonany z innych materiałów?  Odpowiedź jest prosta - ręcznik szybkoschnący. To bez wątpienia hit ostatnich lat. Można go kupić niemal wszędzie - zarówno w specjalistycznych sklepach sportowych, sklepach turystycznych jak i w marketach. Wielu z nas zastanawiało się pewnie, czy tego typu ręcznik rzeczywiście wykazuje cechy szybkoschnące, czy przypadkiem nazwa produktu nie jest kolejnym marketingowym zabiegiem aby napędzić sprzedaż. Otóż nie...

Ręczniki szybkoschnące Dr. Bacty to produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Produkty marki Dr. Bacty cechują się wysoką jakością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. I co najważniejsze ręczniki szybkoschnące Dr. Bacty jako jedyne w kraju są wykończone antybakteryjną powłoką - Polygiene, która jest stosowana przez największe marki na świecie.

Jaki ręcznik szybkoschnący kupić? Jakie parametry powinien posiadać dobry ręcznik?

1. Chłonność - to najważniejszy parametr. Nasze ręczniki wchłaniają 4,5 razy więcej wody niż tradycyjny ręcznik.

2. Szybkość schnięcia - ręcznik Dr. Bacty schnie 10 razy szybciej niż inne ręczniki. Dzięki czemu po chwili jest znów gotowy do użycia.

3. Antybakteryjny materiał - wszystkie ręczniki szybkoschnące Dr Bacty posiadają powłokę antybakteryjną Polygiene, która zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Ręcznik pozostaje świeży i czysty przez długi czas. 

4. Waga ręcznika - nasze ręczniki są super lekkie. 

5. Objętość po złożeniu - ręcznik Dr. Bacty zajmuje minimalną ilość miejsca w plecaku, czy torbie. Bez problemu zabierzemy go ze sobą wszędzie. 

 

Kolor
Rozmiar
Cena
-
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel