Darmowa dostawa od 1,00 zł

Ręczniki dla dzieci

( ilość produktów: 28 )

Jaki ręcznik dla dziecka? Pytanie takie zadaje sobie wielu rodziców. Choć temat pozornie błahy, wymaga pewnych przemyśleń. Przede wszystkim warto zastanowić się do czego dany ręcznik będzie potrzebny.  Czy potrzebujemy ręcznik kąpielowy do domu, czy ręcznik na basen lub w-f?  Ręcznik do przedszkola lub ręcznik do żłobka, to często obowiązkowy element wyprawki. Warto zaopatrzyć się w co najmniej dwa tego typu ręczniki, aby używać ich wymiennie. 

Jeśli nasze dziecko jest aktywne i uprawia sport - dobry ręcznik na trening to niezbędny produkt. Oczywiście poza tym, że ręcznik powinien bardzo dobrze pochłaniać wilgoć, ważne jest również to by był lekki oraz aby nie zajmował dużo miejsca w plecaku. Komfort naszych małych klientów jest dla nas bardzo ważny, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Ręczniki dla dzieci Dr. Bacty posiadają oryginalne i niepowtarzalne wzory, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie ręczniki Dr. Bacty posiadają powłokę Polygene, która hamuje rozmnażanie się bakterii i powstawanie brzydkich zapachów. 

Kolor
Rozmiar
Cena
-
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel