Darmowa dostawa od 1,00 zł

Na dzień babci i dziadka

( ilość produktów: 17 )

ręczniki dla babci i dziadkaCo kupić seniorom? Ręczniki dla babci i dziadka!

Najstarszym członkom rodziny upominki daje się z różnych okazji. Najczęściej tymi wyjątkowymi okolicznościami są urodziny, imieniny, rocznice ślubu, przejście na emeryturę czy w końcu Boże Narodzenie i Wielkanoc. Jeszcze inną sprawą są prezenty na dzień babci i dziadka. Te dają wyłącznie wnuki i prawnuki. Młodsze robią z tej okazji ozdobne laurki, starsze – wybierają się już na zakupy do sklepów i tam szukają tego, co osobom starszym przypadnie do gustu.

Na jakie ręczniki dla dziadków się zdecydować?

Starsi domownicy lubią najbardziej to, co już bardzo dobrze znają. Czasem jednak warto spróbować ich przekonać do nowoczesnych rozwiązań mających lepsze parametry, lepszą funkcjonalność. Do łazienki więc zamiast decydować się na materiały z bawełny kupmy im produkty kąpielowe z wysokiej jakości mikrofibry. Taki ręcznik dla babci i dziadka 70x140 cm to rozwiązanie uniwersalne, które przyda się najbliższej osobie na wiele okazji.

Obdarowany może na początku mieć wątpliwości czy tak cienka i bardzo lekka dzianina będzie miała właściwości chłonne odpowiadające bawełnie. Szybko się jednak przekona, że zostawia ona bawełnę daleko w tyle, będąc od niej kilkukrotnie lepiej wchłaniającą wodę. A gdy takie prezenty dla dziadków będą jeszcze posiadały na sobie interesujący, lubiany przez seniora wzór? Wtedy już na stałe zamieszkają w łazience, z której będą wychodziły tylko na wycieczkę z najbliższymi czy wyjazd na plażę. Bo połączenie piękna użyteczności to coś, co doceni absolutnie każdy.

Kolor
Rozmiar
Chłonność
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel