Ręczniki dla chłopców / ręczniki chłopięce

( ilość produktów: 3 )

Jakie wzory ma ręcznik dla chłopaka?

Bez względu na to, ile lat ma nasz mały synek, siostrzeniec czy wnuczek, zawsze chcemy sprawić mu maksymalnie dużą radość. I to nawet wtedy, gdy wykonuje on zwykłe, codzienne czynności, takie jak mycie się. Dlatego też tak bardzo chętnie kupowany jest ozdobiony nadrukami ręcznik dla chłopca. Radosne wzory sprawią, że maluch nadzwyczaj chętnie będzie korzystał z kąpieli, a także ochoczo wytrze twarz czy dłonie po szybkim umyciu w ciągu dnia.

Ręcznik kąpielowy dla chłopca z lisem, rowerem czy wielorybem?

Marka Dr.Bacty dla małych gentelmanów przygotowała liczne wesołe nadruki, które naniosła na dzianiny kąpielowe. Pierwszą dużą grupą wzorów są te, które oparto na motywach zwierzęcych. Znajdziemy więc produkty w liski, koty, wilki, wieloryby, jelenie, dinozaury czy nawet lamy.

Wesoły ręcznik plażowy dla chłopca to także ten, na którym znajdziemy pojazdy. Rakieta kosmiczna do podbijania przestworzy? Statek dla wilków morskich? Rower dla szkrabów aktywnych fizycznie? A może auta osobowe i ciężarówki dla fanów czterech kółek? Ręczniki z mikrofibry dla chłopców stworzone przez Dr.Bacty mają je wszystkie w ofercie.

Oprócz nich wszyscy chętni w katalogu wspomnianej marki znajdą dzianiny w wesołe, kolorowe plamki, w minimalistyczne mapy, w śliczne zdjęcia z gór czy w retro kasety. Oczywiście są też w sprzedaży gładkie ręczniki chłopięce: czarne, czerwone, zielone, szare, żółte i inne. Dzięki takiej różnorodności każdy rodzic i jego dziecko znajdą to, czego im potrzeba.

Kolor
Ręcznik dziecięcy
pixel