Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ręczniki dla nastolatków / ręczniki dla młodzieży

( ilość produktów: 23 )

Odważne ręczniki młodzieżowe – muszą być Twoje!

Wiek nastoletni to czas, w którym każdy chce mocno zaznaczyć swój indywidualizm, swoją odmienność. To wtedy bowiem najbardziej wyraziście kształtuje się tożsamość młodej osoby, tworzony jest przez nią świat wartości, który najpewniej pozostanie z nią przez całe życie.

W związku z tym wszystkie produkty otaczające chłopaków i dziewczyny, w tym ręczniki kąpielowe młodzieżowe, powinny mieć zdecydowane, bardzo ciekawe nadruki, na przykład przerażające maski. To nie czas na nudne, gładkie wersje, które w żaden sposób nie wyróżnią użytkownika z tłumu.

Nasze propozycje na ręczniki dla nastolatków

Szybki przegląd oferty Dr.Bacty zacznijmy od motywu kościotrupów, trupich czaszek. To wzór modny niemal od zawsze, który mocno zwraca na siebie uwagę. Zwłaszcza, jeśli jest pełen odważnych kolorów. Równie popularne są printy z japońskim kotem szczęścia Maneki Neko, z emotikonami pokazującymi zróżnicowane emocje czy ze szkicami drapieżnego wilka lub dzikiego jelenia.

Latem przydadzą się z kolei wesołe ręczniki plażowe młodzieżowe. Nadruk w ślady po rozlanej farbie ściennej, abstrakcyjne plamy z farb akwarelowych, błękitne mandale, stylowe rowery czy liście różnych roślin na pewno przypadną do gustu niejednemu młodemu użytkownikowi. Zwłaszcza, że wśród nadruków Dr.Bacty znajdują się zarówno wersje bardziej dziewczęce, jak i typowo męskie ręczniki. Bez względu na to, czy będziemy kupowali prezent dla młodego człowieka czy też będzie on sam wybierał produkt dopasowany do siebie, ze znalezieniem tego najlepszego nie będzie najmniejszego problemu.

Kolor
rozmiar
Ręcznik dziecięcy
Chłonność
Pokaż tylko
pixel