Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki do masażu

( ilość produktów: 2 )

Jakie ręczniki do masażu będą najbardziej przydatne?

Wizyta w SPA czy w samodzielnym gabinecie masażu to marzenie praktycznie każdego, bez względu na płeć czy wiek. Jest to bowiem czynność nie tylko bardzo dobra dla zdrowia, ale także mocno relaksująca, pomagająca w pozbyciu się stresu nagromadzonego w ciągu wielu dni.

By taka właśnie się okazała, trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal zabiegu. Kluczowe są tu oczywiście umiejętności specjalisty, ale ręczniki na masaż, świece zapachowe, muzyka i odpowiednie oświetlenie doskonale dopełnią jego działań. Zobacz, jakie designerskie propozycje do wykorzystania w każdym małym i dużym SPA przygotowaliśmy dla Ciebie!

Ręcznik Dr.Bacty jako prześcieradło na stół do masażu

Leżanka, na której kładzie się pacjent gabinetu masażu, musi być odpowiednio przygotowana. I chodzi tu zarówno o jej wyczyszczenie, zdezynfekowanie przed wizytą kolejnej osoby, ale też o oddzielenie jej od ciała pacjenta. Przy tej drugiej kwestii niezastąpiony będzie ręcznik wielorazowy do masażu. Taki produkt po wyjściu klienta wystarczy wyprać i wyprasować, po czym można go użyć kolejny raz.

Oczywiście powyższe produkty mogą być jednobarwne, gładkie, jak czerwony ręczniki Dr.Bacty. Jeśli jednak chcemy zaskoczyć osobę nas odwiedzającą, postawmy na oryginalny design. Ręcznik do masowania może mieć naniesiony wzór liści, kwiatów, zwierząt czy nawet nieregularny, artystyczny print. W niektórych modelach nadruk ma nawet formę mandali czy inną inspirowaną filozofią wschodu. Nie ma tu żadnych reguł – wybierzmy to, co się nam najbardziej spodoba. Oraz to, co jest dopasowane do konkretnych klientów. Inny bowiem będzie ręcznik damski, inny męski, a inny ten dla najmłodszych pacjentów.

Kolor
Płeć
Pokaż tylko
pixel