Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki do morsowania

( ilość produktów: 5 )

Musisz to mieć – ręczniki do morsowania Dr.Bacty

Już kochasz kąpiele w lodowatej wodzie? A może pierwsze zanurzenie się zimą w jeziorze czy rzece dopiero przed tobą? Bez względu na to, na jakim etapie zaawansowania jesteś, podstawowym elementem Twojego wyposażenia powinien być ręcznik do morsowania. To on bowiem pomoże Ci w pozbyciu się z ciała kropelek zimnej wody i zapobiegnie zbyt szybkiemu wychłodzeniu się organizmu. A jeśli jeszcze do tego będzie to przedmiot zwyczajnie piękny? Wtedy tym chętniej schowasz go do swojej torby podręcznej!

Ręcznik dla morsa – czyli dla Ciebie?

Odmładzanie skóry. Zapobieganie bólom różnego typu, zwłaszcza tym pochodzenia reumatycznego. Przyspieszenie krążenia, a co za tym idzie szybsze pozbycie się toksyn z ciała. Długoterminowe podniesienie własnej odporności. Korzyści, jakie daje regularne wchodzenie do zimnej wody, moglibyśmy wymieniać jeszcze przez długie minuty.

Gdy chcesz z nich skorzystać, w jeden z zimowych miesięcy spakuj kostium kąpielowy, czapkę, rękawiczki, buty do wody oraz ręcznik dla morsów i wyrusz z przyjaciółmi nad najbliższy zbiornik wodny.

Jakie cechy powinien mieć wspominany produkt do wycierania ciała po lodowatej kąpieli?

  • być na tyle duży, by okryć sporą część ciała

  • szybko i skutecznie wchłaniać wodę

  • po spakowaniu zajmować niewiele miejsca

  • posiadać ciekawy, wyróżniający Cię z tłumu nadruk (idealny będzie tu np. kolorowy ręcznik z napisami)
  • być łatwy w wysuszeniu

  • być miły w dotyku, przyjemnie otulający ciało

  • wytrzymać intensywne użytkowanie przez przynajmniej kilka sezonów

Taki ręcznik na morsowanie będzie tym, który pokochamy i którego nie będziemy chcieli zmienić na żaden inny! A jeśli po zimnej kąpieli chcemy się mocno ogrzać, zabierzmy ze sobą ręczniki na saunę i idźmy odpocząć właśnie w tym miejscu o bardzo wysokiej temperaturze. To dobry sposób na zahartowanie ciała.

rozmiar
Kolor
Płeć
Pokaż tylko
pixel