Darmowa dostawa od 1,00 zł

Do osuszania auta

( ilość produktów: 6 )

ręczniki do osuszania auta Dr.BactyTwoje najlepsze ręczniki do osuszania auta

Nie musisz mieć wypasionej fury prosto z salonu. Ale zawsze warto, byś o posiadane cztery kółka dbał jak najlepiej. I chodzi tu zarówno o pilnowanie pełnej sprawności mechanicznej, jak i o codzienną pielęgnację karoserii i wnętrza pojazdu. By zachować pełną czystość potrzebne są specjalne płyny, ale i ręcznik do samochodu. Wytrze on kurz oraz pozbędzie się wody naniesionej podczas mycia. Ale jaki rozmiar i dodatkowe właściwości powinien mieć ten produkt?

Z czego będzie uszyty ręcznik do osuszania samochodu?

Zanim odpowiemy na powyższe pytanie zajmijmy się rozmiarami omawianych modeli. Nie muszą, a nawet nie powinny być one zbyt duże. Do usuwania zanieczyszczeń i polerowania lakieru czy plastików na kokpicie w zupełności wystarczą ściereczki 30x50 cm czy 43x90 cm. Taki ręcznik do osuszania auta będzie bardzo poręczny, a przy tym spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania.

Wykończenie, obszycie materiału powinno być miękkie tak samo jak całe ręczniki z mikrofibry do samochodu. Ochroni to delikatne elementy pojazdu przed zarysowaniem, a zarazem będzie to przyjazne w dotyku dla użytkownika. Gdy chcemy taki produkt przechowywać w małym schowku, postawmy na specjalną odmianę mikrofibry – ultramikrowłókno poliestrowo-nylonowe. Ma ono doskonałe właściwości chłonne, a przy tym jest lekkie i zabiera naprawdę niewiele miejsca. Dodatkowo wspomniany szybkoschnący ręcznik do wycierania samochodu będzie błyskawicznie pozbywał się wody, nawet jeśli zostawimy go rozłożonego we wnętrzu naszych czterech kółek.

Kolor
Rozmiar
Chłonność
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel