Ręczniki do osuszania auta

( ilość produktów: 3 )

Twoje najlepsze ręczniki do osuszania auta

Nie musisz mieć wypasionej fury prosto z salonu. Ale zawsze warto, byś o posiadane cztery kółka dbał jak najlepiej. I chodzi tu zarówno o pilnowanie pełnej sprawności mechanicznej, jak i o codzienną pielęgnację karoserii i wnętrza pojazdu. By zachować pełną czystość potrzebne są specjalne płyny, ale i ręcznik do samochodu. Wytrze on kurz oraz pozbędzie się wody naniesionej podczas mycia. Ale jaki rozmiar i dodatkowe właściwości powinien mieć ten produkt?

Z czego będzie uszyty ręcznik do osuszania samochodu?

Zanim odpowiemy na powyższe pytanie zajmijmy się rozmiarami omawianych modeli. Nie muszą, a nawet nie powinny być one zbyt duże. Do usuwania zanieczyszczeń i polerowania lakieru czy plastików na kokpicie w zupełności wystarczą ściereczki 30x50 cm czy 43x90 cm. Taki ręcznik do osuszania auta będzie bardzo poręczny, a przy tym spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania.

Wykończenie, obszycie materiału powinno być miękkie tak samo jak całe ręczniki z mikrofibry do samochodu. Ochroni to delikatne elementy pojazdu przed zarysowaniem, a zarazem będzie to przyjazne w dotyku dla użytkownika. Gdy chcemy taki produkt przechowywać w małym schowku, postawmy na specjalną odmianę mikrofibry – ultramikrowłókno poliestrowo-nylonowe. Ma ono doskonałe właściwości chłonne, a przy tym jest lekkie i zabiera naprawdę niewiele miejsca. Dodatkowo wspomniany szybkoschnący ręcznik do wycierania samochodu będzie błyskawicznie pozbywał się wody, nawet jeśli zostawimy go rozłożonego we wnętrzu naszych czterech kółek.

Przy osuszaniu pojazdu najlepiej sprawdzą się ręczniki jednokolorowe, pozbawione nadruków, takie jak ręcznik granatowy, czarny czy szary.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel