Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ręczniki do rąk

( ilość produktów: 8 )

Bezpieczne i skuteczne – ręczniki do rąk Dr.Bacty

Wieczorna kąpiel to coś, na co rezerwujemy sobie zazwyczaj więcej czasu. W przeciwieństwie do niej umycie dłoni, pozbycie się z nich bieżącego brudu, odbywa się bardzo szybko, wręcz w biegu. Dlatego też ręcznik do rąk dla dzieci czy dorosłych powinien być maksymalnie wydajny i mieć wymiary pozwalające na błyskawiczne osuszenie wspomnianej części ciała. Na te potrzeby postanowiła odpowiedzieć polska marka Dr.Bacty.

Ręcznik dla gości i domowników – praktyczne rozwiązanie

Produkt, o którym piszemy, może być zawieszany w wielu miejscach: przy kuchennym zlewie, obok umywalki w głównej łazience czy obok niewielkiej przestrzeni do mycia dłoni zlokalizowanej w toalecie. Nieważne jednak, gdzie będzie on umieszczony. Najistotniejsze jest, by takie małe ręczniki do rąk zbytnio się nie brudziły, jednocześnie świetnie pochłaniając wodę, która znalazła się na naszym ciele podczas jego mycia.

Odpowiedzią na obie te potrzeby są wzory stworzone przez Dr.Bacty. Każdy z nim wchłonie kilkukrotnie więcej wody niż waży materiał, z którego jest wykonany! A w unikaniu widoczności plam pomogą fantazyjne nadruki na ręczniku Paint lub po prostu sprytny, klasyczny czarny ręcznik do rąk 30x50 cm. Na żadnym z nich nie będą osiadały niechciane drobnoustroje. By tak było, zastosowano jedną z najnowocześniejszych powłok antybakteryjnych – Polygiene. Testowało ją już wielu sportowców profesjonalistów i amatorów i wszyscy byli zachwyceni zwłaszcza tym, że materiał nie śmierdzi nawet po wielu wymagających treningach.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel