Darmowa dostawa od 99,99 zł

Ręczniki do twarzy

( ilość produktów: 17 )

Zobacz teraz ręczniki do mycia twarzy Dr.Bacty

Czy znasz już markę Dr.Bacty? Jeśli nie, warto od razu zapoznać się z jej ofertą. Znajdziesz w niej bowiem wysokiej jakości produkty do wycierania się po kąpieli, po treningu czy po codziennym myciu buzi. Każdy z nich może służyć jako delikatny ręcznik do twarzy. Kobiety wytrą nimi buzię po demakijażu, zaś mężczyźni docenią ich właściwości między innymi po porannym goleniu brody.

Ręcznik z mikrofibry do twarzy – w czym lepszy od bawełny?

Bawełna doceniana jest za swoją miękkość, chłonność wilgoci czy możliwość prania w wysokich temperaturach. Jej waga jest jednak stosunkowo duża, a po licznych praniach materiał potrafi stać się drapiący, nieprzyjemny w dotyku. Dodatkowo produkty z bawełny dość długo schną. A jeśli odpowiednio szybko nie pozbędziemy się z nich wilgoci – potrafią dodatkowo brzydko pachnieć.

Wszystkich tych wad pozbawione są ręczniki do twarzy z mikrofibry. To ultracienkie włókno jest lekkie i wchłania wodę o wiele lepiej niż bawełna. Nawet, jeśli jest to ręcznik o wymiarach 43x90 cm czy mniejszy. Po zwinięciu taki materiał zajmuje bardzo mało miejsca. Z kolei specjalna, antybakteryjna powłoka podnosi higieniczność produktu i sprawia, że nie pojawiają się na nim żadne niemiłe zapachy. A ciekawe nadruki, np. te w kolorowe plamki, są doskonałą dekoracją łazienki.

Warto tylko pamiętać, że ręcznik do mycia buzi zrobiony ze wspomnianej dzianiny należy prać z w niskich temperaturach – 30-40oC, najlepiej bez użycia płynów zmiękczających czy inwazyjnych odplamiaczy. Gdy będziemy tego przestrzegać, nasz przedmiot zachowa swoje świetne właściwości przez bardzo długie lata.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel