Darmowa dostawa od 149,99 zł

Ręczniki plażowe dziecięce

( ilość produktów: 17 )

Ważne letnie akcesorium? Ręcznik plażowy dla dziecka!

Bez względu na to, czy Ty i Twoje dzieci kochacie kąpiel na wolnym powietrzu czy też wolicie zamknięty basen, ręczniki o odpowiednio wysokiej jakości to absolutna podstawa. Dzięki nim wygodnie odpoczniecie na piasku i leżaku, a po pływaniu dokładnie wytrzecie swoje ciała. Odpowiedni ręcznik na plażę dziecięcy pozwoli też na bezpieczną zabawę z przyjaciółmi, w tym na komfortowe granie w karty czy planszówki. Tylko który spośród setek produktów dostępnych w sklepach wybrać, który będzie tym najlepszym, najciekawszym?

Nadzwyczajne ręczniki plażowe dla dzieci

Zanim przejdziemy do cudownych wzorów, jakie znajdują się na produktach Dr.Bacty dla najmłodszych, zajmijmy się ich podstawowymi właściwościami. Pierwsza kwestia to rozmiar. Do leżenia na piasku przydadzą się materiały nieco większe, czyli przykładowo o szerokości 90 cm i długości 140 cm. Oczywiście na mniejszych nasz kilkuletni szkrab też się zmieści, ale wtedy nie będzie mógł nic położyć obok siebie.

Doskonale byłoby, jeśli ręcznik plażowy dziecięcy należał do grona akcesoriów szybkoschnących. Wtedy wystarczy, że w kilka dłuższych chwil przed wyruszeniem w drogę powrotną wystawimy go na słońce, a nie będziemy musieli ze sobą nosić zbyt wilgotnego materiału. Jest to o tyle ważne, że woda w dzianinie wpływa na zwiększoną wagę bagażu.

Na koniec kilka słów o wspomnianych nadrukach. Fajnie, jeśli ręczniki dla dzieci na plażę są dopasowane do wesołego, wakacyjnego nastroju. Mocne kolory, ulubione motywy – to powinno wyróżniać każdy z omawianych produktów. Pomyślcie chociaż o ręczniku w arbuzy - na samą myśl robi się miło!

Kolor
Ręcznik dziecięcy
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel