Ręczniki na basen

( ilość produktów: 15 )

Czy masz już ręczniki na basen?

Pływasz sportowo? A może jest to dla Ciebie wyłącznie forma rekreacji? Bez względu na odpowiedź, za każdym razem w Twojej torbie sportowej musi się znaleźć kilka rzeczy. Kostium kąpielowy lub kąpielówki, czepek, okularki pływackie, klapki antypoślizgowe, żel do kąpieli – to dopiero początek listy „must have”, której uzupełnieniem bez wątpienia będzie ręcznik basenowy Dr.Bacty. Basenowy czyli taki, który mimo bardzo niewielkiej wagi doskonale wchłonie wodę znajdującą się na Twoim ciele. Na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru?

Podstawa – ręczniki basenowe szybkoschnące

Produkty, o których piszemy, muszą dobrze wchłaniać wilgoć, ale też szybko i skutecznie się jej pozbywać. Dlatego muszą być one wykonane ze specjalnych włókien, takich jak ultramikrowłókno złożone z poliestru i nylonu. Takie zestawienie, nawet jeśli ręcznik pływacki Dr.Bacty ma duże wymiary, waży naprawdę niewiele. Przykładowo, w modelach o wymiarach 70x140 cm waga całego produktu to zaledwie nieco ponad 200 g. Co ważne, możesz go także używać jako ręcznik plażowy!

A co z designem naszego akcesorium? Marka Dr.Bacty stworzyła ręczniki dla pływaków zarówno w wersjach jednobarwnych (czarne, szare, czerwone, niebieskie, żółte i inne), jak i te z fantastycznymi nadrukami dwustronnymi i jednostronnymi nadrukami nawiązującymi do świata wodnego (na przykład ręcznik z wielorybami) oraz innych popularnych motywów (na przykład ręcznik z jeleniem). Są one inspirowane zarówno wodą, plażą, wakacjami, jak i zwierzętami czy roślinami. Przygotowano także osobne, jeszcze bardziej kolorowe printy dziecięce. Taki ręcznik na basen z mikrofibry zadrukowywany jest przy pomocy sublimacji, procesu o dużej trwałości i dobrym oddawaniu nawet najżywszych kolorów.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel