Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ręczniki podłogowe / ręczniki na podłogę

( ilość produktów: 11 )

Tekstylia kąpielowe? Ręcznik podłogowy do nich należy!

Nieważne jest czy jesteś wielbicielem kąpieli w wannie czy pod prysznicem. Nie jest istotne to, czy jesteś akurat w swoim domu, czy na przykład w hotelu, na służbowym wyjeździe. Również nie ma znaczenia czy pod płytkami znajduje się dodatkowe ogrzewanie, czy też go nie ma. Zawsze docenisz ręczniki na podłogę do łazienki. Zawsze.

Dotyk stopą miękkiego, suchego materiału po wyjściu z kąpieli jest bowiem miły, dzianina ochroni nas przed ryzykiem przypadkowego poślizgnięcia się, a po zakończeniu czynności pielęgnacyjnych będziesz mógł nią zetrzeć nadmiar wody z kafelków. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Wytrzymały ręcznik łazienkowy na podłogę

Podstawa każdej dzianiny czy tkaniny są włókna, które użyto do jej produkcji. Im będą one lepsze, mocniejsze, tym odporniejszy na zużycie będzie końcowy materiał. Nie warto więc stawiać na najtańsze, niskiej klasy rozwiązania. Nieraz warto zapłacić nieco więcej, ale za to otrzymać nadzwyczaj trwały ręcznik pod stopy.

Produkt taki wcale nie musi mieć dużych wymiarów. Wystarczy, że zmieszczą się na nim obie nasze stopy. Przykładowo, te o rozmiarze określanym jako 40 mają długość 26 cm, więc ręczniki hotelowe na podłogę im dedykowane powinny mieć długość wynoszącą chociaż kilka centymetrów więcej. Oczywiście mogą być one sporo większe (jak ręczniki 70 x 140 cm) – wtedy materiał wystarczy złożyć materiał dwu- czy czterokrotnie, uzyskując zwielokrotnioną ochronę przed zimnem. Będzie to kluczowe zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadamy ogrzewania podłogowego. Nic nie stoi na przeszkodzie także temu, by omawiany produkt posiadał ciekawy nadruk. Dobrym przykładem jest tu ręcznik piraci na którym plamy nie będą bardzo rzucały się w oczy, a zarazem podłoga zyska unikalnego wyrazu.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel