Darmowa dostawa od 499,00 zł

Średnie ręczniki (L - 60x130 cm)

( ilość produktów: 23 )

Najbardziej wielofunkcyjne – ręczniki średnie L

Dla tych osób, które nie lubią otaczać zbyt dużą ilością przedmiotów, przygotowuje się rozwiązania o wielu funkcjach. Dzięki nim znacznie ogranicza się zbędne akcesoria, a jednocześnie zachowuje się możliwość zrobienia wszystkiego tego, co się chce. Gdy i Ty wyznajesz taką minimalistyczną filozofię, śmiało możesz zdecydować się na ręcznik średni. Wytrzesz nim twarz czy dłonie, ale równie wygodnie wysuszysz się nim po kąpieli czy położysz się na nim na ulubionej nadmorskiej plaży.

Najlepszy ręcznik 60x130 cm

Minimalizm jest bardzo w modzie. Jego powodów jest kilka. Po pierwsze: wiele osób mieszka w naprawdę niewielkich domach czy mieszkaniach. Po drugie: chcemy ograniczać ilość zbędnych przedmiotów po to, by chronić naszą planetę. Po trzecie: zależy nam na tym, by nie wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy. I w końcu: gdy jedziemy w podróż, lekki bagaż to rzecz priorytetowa. Wszystko to sprawia, że średnie ręczniki święcą sprzedażowe tryumfy.

Oczywiście mogą ich używać osoby dorosłe. Ale zakup opisywanego produktu jest wręcz rewelacyjny jeśli potrzebny jest nam ręcznik dla nastolatka. Zwłaszcza, jeśli będzie to produkt marki Dr.Bacty, który pokryto specjalną powłoką antybakteryjną. Dzięki niej nawet jeśli młody człowiek zapomni regularnie wrzucać dzianiny do tkania, nie będzie ona brzydko pachnieć.

Jak więc widać, ręcznik o średnich wymiarach to ze wszech miar uniwersalny dodatek który warto mieć w swojej szafce czy po prostu na łazienkowym wieszaku. Zależnie od gustu można zdecydować się na jego odmianę gładką, ale też na tę posiadającą egzotyczny nadruk.

rozmiar
Kolor
Płeć
Pokaż tylko
pixel