Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ręczniki szare

( ilość produktów: 7 )

Stonowane ręczniki szare – podstawa wyposażenia

Łazienki czy, szerzej mówiąc, przestrzenie kąpielowe, często urządzane są w spokojnej, stonowanej kolorystyce. A to dlatego, że ma być to przestrzeń relaksu, wyciszenia po całodziennym gonieniu za ważnymi sprawami. Dlatego też wśród najczęściej sprzedających się ręczników królują ręczniki kąpielowe szare. Mają one ten dodatkowy plus, że chętnie będą ich używali wszyscy domownicy. Minimalistyczne wykończenia barwne pasują bowiem do każdego z nich, bez względu na ilość lat czy płeć.

Ciemnoszary czy jasnoszary ręcznik łazienkowy?

Omawiany kolor to symbol bezpieczeństwa, stabilności oraz niezawodności. Wiąże się on też z sukcesem, elegancją, skromnością. Dodatkowo na myśl przynosi trwałość, powagę, szacunek i przede wszystkim spokój. Jest to odcień nienachalny, który dobrze zgra się zarówno z czernią czy bielą, jak i innymi barwami spokojnymi i intensywnymi.

Te wszystkie pozytywne połączenia sprawiają, że tak ręcznik ciemnoszary, jak i ten jaśniejszy, można bez obaw kupować do absolutnie każdej łazienki. Wersje ciemniejsze docenią przede wszystkim mężczyźni, zaś jasne ręczniki z lisami i jeżami będą doskonałym podkreśleniem kobiecości. A jeśli na dzianinie o opisywanym odcieniu naniesione zostaną wesołe nadruki, wtedy możemy jej używać także jako piękny ręcznik dla niemowląt.

Warto podkreślić, że zabrudzenia na szarościach (poza tymi najjaśniejszymi, mocno rozbielonymi) nie są bardzo widoczne. Spokojnie więc kupujmy ręczniki popielate czy ręczniki stalowe nawet wtedy, gdy w domu znajduje się wiele osób, przez co opisywana dzianina będzie intensywnie wykorzystywana.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel