Darmowa dostawa od 99,99 zł

Ręczniki zielone

( ilość produktów: 8 )

Zielone ręczniki do łazienki to spokój i naturalność

Jedną z barw najczęściej występujących w naturze jest zieleń. Trawy, drzewa, krzewy, kwiaty, rośliny wodne – są nią wręcz przesycone. Dzięki temu wspomniany kolor wprost kojarzy się z nowym życiem, harmonią, wzrostem, witalnością, naturalnością. To także symbol szczęścia, nadziei i zdrowia.

Trudno o odcień, z którym kojarzy się więcej pozytywnych kwestii. Dlatego ręczniki ciemnozielone czy te jasne znajdują się w ofercie każdego producenta tego typu artykułów. Klienci pytają o nie tak często, że zwyczajnie nie może ich zabraknąć w katalogu żadnej marki.

Ręcznik miętowy, szmaragdowy, oliwkowy – poznaj popularne odcienie

Kolor, o którym piszemy, ma bardzo wiele twarzy. Nie można powiedzieć, że jest on tylko jasny czy ciemny. Ze względu bowiem na jego popularność stworzono konkretne określenia na jego odmiany. I tak, ręcznik zielony może być określany jako miętowy, morska zieleń, khaki czy pistacja, limonka. Można spotkać także ręczniki oliwkowe, zgniłozielone czy butelkowozielone. Każde z nich mogą być jednolite, ale też posiadać nietuzinkowe nadruki, jak ma to miejsce na przykład w przypadku ręczników z awokado.

Którą z tych barw wybrać dla siebie? To zależy przede wszystkim od wystroju pomieszczenia oraz tego, co najbardziej lubimy. Warto przy tym wiedzieć, że ciemniejsze odcienie powszechnie uznawane są bardziej eleganckie, wytworne, a ręczniki jasnozielone są tymi bardziej minimalistycznymi, spokojnymi. Przykładowo więc do stylowych salonów SPA czy do eleganckich gabinetów masażu wybierajmy te ciemne, zaś do domowych, skromnych przestrzeni relaksu te jaśniejsze.

Kolor
Rozmiar
Zastosowanie
Chłonność
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel