Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ręczniki zielone

( ilość produktów: 6 )

Zielone ręczniki do łazienki to spokój i naturalność

Jedną z barw najczęściej występujących w naturze jest zieleń. Trawy, drzewa, krzewy, kwiaty, rośliny wodne – są nią wręcz przesycone. Dzięki temu wspomniany kolor wprost kojarzy się z nowym życiem, harmonią, wzrostem, witalnością, naturalnością. To także symbol szczęścia, nadziei i zdrowia.

Trudno o odcień, z którym kojarzy się więcej pozytywnych kwestii. Dlatego ręczniki ciemnozielone czy te jasne znajdują się w ofercie każdego producenta tego typu artykułów. Klienci pytają o nie tak często, że zwyczajnie nie może ich zabraknąć w katalogu żadnej marki.

Ręcznik miętowy, szmaragdowy, oliwkowy – poznaj popularne odcienie

Kolor, o którym piszemy, ma bardzo wiele twarzy. Nie można powiedzieć, że jest on tylko jasny czy ciemny. Ze względu bowiem na jego popularność stworzono konkretne określenia na jego odmiany. I tak, ręcznik zielony może być określany jako miętowy, morska zieleń, khaki czy pistacja, limonka. Można spotkać także ręczniki oliwkowe, zgniłozielone czy butelkowozielone. Każde z nich mogą być jednolite, ale też posiadać nietuzinkowe nadruki, jak ma to miejsce na przykład w przypadku ręczników z awokado.

Którą z tych barw wybrać dla siebie? To zależy przede wszystkim od wystroju pomieszczenia oraz tego, co najbardziej lubimy. Warto przy tym wiedzieć, że ciemniejsze odcienie powszechnie uznawane są bardziej eleganckie, wytworne, a ręczniki jasnozielone są tymi bardziej minimalistycznymi, spokojnymi. Przykładowo więc do stylowych salonów SPA czy do eleganckich gabinetów masażu wybierajmy te ciemne, zaś do domowych, skromnych przestrzeni relaksu te jaśniejsze.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel