Ręczniki żółte

( ilość produktów: 3 )

Mocny akcent – żółty ręcznik po kąpieli

Żółcienie budzą sprzeczne emocje. Z jednej strony to kolory bardzo radosne, pełne lekkości, słońca, lata, piasku, śmiechu i zabawy. Z drugiej strony jest to barwa niezwykle mocna, intensywna, czasem nawet drażniąca. Ręczniki żółte są więc raczej wyborem dla tych użytkowników, którzy chcą się wyróżnić z tłumu, którzy chcą pokazać swój indywidualizm i niezależność. Opisywana wesoła barwa jest też świetnym rozwiązaniem dla dzieci w każdym wieku.

Jakie odcienie miewają ręczniki w kolorze żółtym?

Dodatki w omawianym kolorze wprowadzą do wnętrza dynamizm, będą pobudzać do działania. Zwłaszcza, jeśli będzie to soczysta, cytrynowa czy słoneczna żółcień. Gdy potrzebujemy nieco więcej ciepła i spokoju, wybierzmy przytulny ręcznik miodowy, musztardowy, bursztynowy czy ten nieco przypominający stare złoto. Fanom dyskretnych, stonowanych odcieni proponujemy natomiast ręczniki słomkowe, te wpadające w beż czy żółty pastelowy. Fajnym rozwiązaniem jest też postawienie na produkty posiadające po prostu żółte akcenty, którymi są na przykład ręczniki Hello Summer.

W przypadku dzieci dobrze jest postawić na wersje z nadrukami. Buźki, kotki, owoce czy geometryczne wzory to tylko część z tego, co mamy do wyboru w sklepach internetowych i stacjonarnych. Warto bowiem wiedzieć, że ręczniki dziecięce żółte to bardzo szeroka gama produktów, dostosowana do wieku i upodobań konkretnych maluchów. Dopasowuje się je również do zastosowania. Inny produkt możemy wykorzystać na przykład w łazience, a inny na plaży czy w przedszkolu. Inny zarówno pod kątem wzoru, jak i rozmiaru.

rozmiar
Płeć
Chłonność
pixel