Darmowa dostawa od 99,99 zł

Ręczniki na walentynki / ręczniki walentynkowe

( ilość produktów: 8 )

Czy ręcznik na walentynki to dobry podarek?

Czternasty dzień lutego to ważna data w kalendarzu zakochanych. Wtedy to bowiem obchodzimy dzień ich patrona – Świętego Walentego. Otacza on opieką wszystkie osoby, które żywią wobec siebie uczucie miłości, które są sobie bardzo bliskie. Dlatego też one w tym szczególnym czasie dają sobie prezenty na walentynki. Mogą być to czekoladki, kwiaty czy butelki z alkoholem, ale też i zdecydowane mniej oczywiste, praktyczne podarki o niesamowitym wyglądzie, takie jak te wspomniane w tytule tego wpisu.

Jak wyglądają ręczniki walentynkowe?

Z miłością, a więc i z Dniem Świętego Walentego, kojarzą się przede wszystkim dwa kolory: różowy i czerwony. I to je znajdziemy w omawianych produktach. Zmysłowe usta, serduszka, róże, delikatne kwiaty wiśni, motyw japońskiego ogrodu z latającymi różowymi ptakami czy delikatne, różowo-błękitne piórka – wybór jest naprawdę przeogromny.

Te powyższe nadruki są świetne zwłaszcza dla pań. Z kolei walentynkowe prezenty dla mężczyzn będą wyglądały inaczej. Motywy kojarzące się z hazardem, smoki, wilki, wzory nieco bardziej abstrakcyjne – śmiało możemy iść w tę stronę. Pamiętajmy jednak przede wszystkim, że upominek na walentynki dla kobiet czy dla faceta musi po pierwsze odpowiadać na gust obdarowanego. Co bowiem po tym, że powszechnie będzie to podarek uznawany za idealny na Dzień Świętego Walentego, jak później trafi na sam spód szafy w salonie czy sypialni. Wtedy jest to tylko zbędny wydatek, który nie przyniesie żadnej korzyści.

Kolor
Rozmiar
Chłonność
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel