Darmowa dostawa od 499,00 zł

Chcę sprzedawać Dr.Bacty

Ręcznik szybkoschnący to produkt, który znajduje się w ofercie wielu marek. Znajdziemy go w praktycznie każdym sklepie sportowym i turystycznym. Powstaje więc pytanie: dlaczego warto wybrać właśnie ręczniki szybkoschnące Dr.Bacty?

Co sprawia, że to właśnie one powinny w pierwszej kolejności znaleźć się na półce Twojego sklepu stacjonarnego lub internetowego? Jakie cechy sprawiają, że zyskują one stale rosnące grono zadowolonych klientów? I czy ręczniki to jedyne, co proponuje marka Dr.Bacty?

Marka Dr.Bacty została stworzona w Polsce, w Łodzi, w 2011 roku. Jej powstanie było odpowiedzią na osobiste potrzeby twórców poszukujących ręcznika który nie tylko będzie szybko sechł, ale też będzie miał właściwości antybakteryjne i będzie wręcz bajecznie piękny.


Czy udało się to osiągnąć? Jak najbardziej! Ręczniki sportowe, kąpielowe i plażowe Dr.Bacty zachwycają:

  • Niesamowitymi, fantazyjnymi nadrukami naniesionymi na obie strony materiału. Mówimy dość produktów z nadrukiem tylko na froncie!

  • Powłoką antybakteryjną Polygiene, którą pokryto cały ręcznik. Nie dla bakterii i brzydkich zapachów. TAK dla czystości i świeżości!

  • Ultramikrofibrą – tkaniną do 3 razy lżejszą i do 10 razy bardziej chłonną niż tkanina bawełniana. Taki ręcznik z mikrofibry zajmie też zadziwiająco mało miejsca w Twojej torbie sportowej lub wakacyjnej!

  • Łatwym usuwaniem piasku – krótkie włosie sprawia, że ziarenka nie pozostają na ręczniku na długo. Jedno strzepnięcie tkaniny i nie zabierasz piasku ze sobą!

  • Miękkim obszyciem – przyjaznym dla Twojej delikatnej skóry. Nigdy więcej zadrapań od twardych nitek!

  • Możliwością oddania do recyclingu – gdy ręcznik się zużyje, możesz dać mu drugie życie. Zastosowany w nim materiał w pełni nadaje się bowiem do recyclingu!

  • Łatwym praniem – już w temperaturach wynoszących 30-40° z materiału zostaną skutecznie usunięte wszystkie zabrudzenia.

Ręczniki to flagowe produkty Dr.Bacty. Jednak oprócz nich przygotowaliśmy dla Was maksymalnie wygodne poduszki podróżne z pianki termoelastycznej Dr.Bacty, komfortowe kominy sportowe Dr.Bacty (określane też jako bandany czy buffy) oraz praktyczne butelki na wodę Dr.Bacty.

Chcesz, by i Twoi klienci mieli dostęp do pełnej oferty produktów Dr.Bacty? Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym!

napisz: hurt@redbird.pl

zadzwoń: 42 650 54 39

W ciągu kilku dni przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy i stworzymy ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Współpracujemy zarówno ze sklepami stacjonarnymi, jak i internetowymi.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel