Dr.Bacty dla twojej firmy

Współcześnie gadżet reklamowy nie może być wyłącznie tanim upominkiem niskiej jakości. Jego zadaniem jest przekazanie misji Twojego biznesu, wartości, którymi się on kieruje. Owszem, proste długopisy i kubki nadal są tu modne, ale nie wyróżnią Cię one w żaden sposób z tłumu.

Co więc zrobić? Postaw na przykład ręcznik z własnym nadrukiem! Może być to ręcznik z logo Twojego biznesu (na przykład hotelu) lub też ręcznik firmowy z dużo bardziej rozbudowaną, kolorową grafiką.
W ramach marki Dr.Bacty Twoim wyborem mogą być również:

  • buffy reklamowe z nadrukiem,
  • butelki z nadrukiem,
  • poduszki podróżne z logo.

Twoje logo lub wymarzony wzór możemy nanieść już na 1 sztukę produktu.

Przed realizacją projektu potrzebujesz wizualizację przedmiotu z Twoim logo? Wykonamy ją!
Nie masz gotowego projektu nadruku? Nasz grafik przygotuje go dla Ciebie!

Prześlij zapytanie na adres b2b@redbird.de, a my przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

RĘCZNIKI REKLAMOWE DR.BACTY

Każdy ręcznik reklamowy Dr.Bacty stworzony jest z wysokiej jakości ultramikrofibry. Jest to materiał bardzo lekki, cienki, a zarazem niezwykle chłonny. Jego zaletą jest też niezwykle szybkie schnięcie. Na powierzchnię tkaniny nałożyliśmy dodatkowo powłokę Polygiene, która hamuje rozwój bakterii, a więc i przeciwdziała powstawaniu brzydkich zapachów.

Ręczniki z nadrukiem na zamówienie znakujemy za pomocą sublimacji. Wzory są tu tworzone na papierze transferowym za pomocą atramentów na bazie wody. Następnie pod wpływem temperatury oraz wysokiego ciśnienia nadruk jest przenoszony na ręcznik i końcowo zabezpieczany, dzięki czemu jest w pełni trwały. Co ważne, nadruk może znajdować się tylko na jednej stronie produktu, jak i po dwóch stronach materiału.


Jako producent ręczników reklamowych możemy Ci dostarczyć produkt w niemal dowolnym rozmiarze. Najczęściej wybierane modele mają wymiary:

  • 70 x 140 cm (ręczniki kąpielowe z nadrukiem)
  • 60 x 130 cm (ręczniki sportowe z nadrukiem)
  • 43 x 90 cm (małe ręczniki reklamowe)

Do zestawu możesz dokupić u nas kominy reklamowe z nadrukiem posiadające wzór taki sam jak ręcznik bądź inny od niego. Będzie to idealny zestaw prezentowy dla każdej aktywnej osoby.

BUTELKI Z NADRUKIEM I PODUSZKI PODRÓŻNE HAFTOWANE

Twoi Klienci to osoby dynamiczne, które nie tylko lubią uprawiać sport, ale także są fanami wyjazdów w dalsze i bliższe rejony? Dla nich także przygotowaliśmy ciekawe gadżety reklamowe Dr.Bacty!

W naszej ofercie znajduje się między innymi termiczna butelka z grawerem laserowym oraz termiczne butelki z nadrukiem 360°. Co ciekawe, grawer możemy umieścić tak na samym korpusie butelki, jak i na jej drewnianej nakrętce, a nadruk może być wykonany wokół całej butelki.

Z kolei poduszka podróżna z logo to produkt, który znakujemy za pomocą haftu lub tłoczenia laserowego. Haftowanie może odbyć się przy użyciu niemal dowolnego koloru nici, dzięki czemu będzie bardzo mocno zauważalnym elementem projektu. Z kolei tłoczenie jest formą dyskretną, w bardzo subtelny sposób informująca o Twojej marce.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz kupić gadżety reklamowe personalizowane? Skontaktuj się z naszym działem nadruków!

napisz: b2b@redbird.de

zadzwoń: 42 650 54 39

W celu przyspieszenia procesu wyceny i realizacji zamówienia, do wiadomości mailowej możesz załączyć logo lub projekt grafiki, które mają znaleźć się na produkcie.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel