Ręczniki plażowe damskie

( ilość produktów: 10 )

Zrób sobie przyjemność – kup ręcznik plażowy damski

Kobiety dużo bardziej niż mężczyźni lubią odpoczynek na plaży. Długie leżenie na piasku z książką w dłoni czy oddając się drzemce to dla nich doskonała forma relaksu. Jednoczenie panie lubią wyróżniać się z tłumu, wyraziście pokazując swój charakter nawet podczas słonecznych kąpieli. Dlatego doskonałym prezentem dla nich będą kolorowe, damskie ręczniki plażowe. Jakie ich wersje spotkamy w ofercie polskiego producenta Dr.Bacty? Spośród jakich wesołych nadruków możemy wybierać?

Ręczniki plażowe dla kobiet – wzory i kolory

Jednymi z bardzo popularnych motywów, które nadrukowuje się na omawiane produkty, są motywy roślinne. Kwiaty, liście, palmy, a nawet tropikalne owoce – to design obowiązkowy każdego lata.

Piękny ręcznik damski na plażę może mieć także design inspirowany zwierzętami. I to zarówno rybami czy flamingami, jak i tropikalnymi ptakami, a nawet lisami czy kotkami. Dla tych, którzy chcą pokazać swoje poczucie humoru, przygotowano printy z emotikonami czy różnorodnymi napisami. A dla wielbicielek klasycznych rozwiązań warto wybrać ręczniki wakacyjne damskie z mandalą lub ustami, które perfekcyjnie odnajdą się zarazem jako ręczniki dziecięce.

Na koniec powiedzmy parę słów o technologiach, jakie spotkamy w powyższych produktach Dr.Bacty. Najważniejsze z nich to powłoka antybakteryjna Polygiene, wykorzystanie maksymalnie cienkiego i zarazem maksymalnie chłonnego ultramikrowłókna z poliestru i nylonu, miękkie obszycie oraz trwałe nadruki wykonywane techniką sublimacji. W każdym ręczniku znajdziemy też praktyczną zawieszkę.

rozmiar
Kolor
Chłonność
pixel