Ręczniki dla dziewczynek / ręczniki dziewczęce

( ilość produktów: 3 )

Urocze ręczniki dla dziewczynki – zasady dobrego wyboru

Mała księżniczka to oczko w głowie zarówno taty, jak i mamy. Każdy rodzic chce, by była ona nie tyko bezpieczna, odpowiednio zadbana, ale i w pełni szczęśliwa. Dlatego też gdy wybieramy akcesoria łazienkowe dla malucha, wybierzmy specjalne ręczniki kąpielowe dla dziewczynek. Niech będą to przedmioty bardzo praktyczne, ale też piękne, odpowiadające dziecięcemu gustowi. Jak takie znaleźć? Wystarczy, że zajrzymy do oferty polskiej marki Dr.Bacty.

Dlaczego ręcznik z mikrofibry dla dziewczynek?

Materiał wspomniany w nagłówku składa się z połączenia poliestru i nylonu. W przypadku produktów sygnowanych logo Dr.Bacty są one użyte w stosunku 85% do 15%. Dlaczego zastosowano takie zestawienie?

  1. Ręcznik dla dziewczynek z mikrofibry jest odporny na spieranie. Dzięki temu nawet po długim czasie użytkowania zachowa on wszystkie swoje właściwości.

  2. Mikrofibra jest miękka, miła w dotyku, przyjemna dla delikatnego ciała malucha.

  3. Ogromnym plusem jest tu niewyobrażalna chłonność – włókna są w stanie przyjąć kilkukrotnie więcej wody niż same ważą.

  4. Dr.Bacty to bardzo lekki ręcznik dla córeczki, który będzie mogła ona wygodnie schować do plecaczka na wycieczkę szkolną czy tą z rodziną.’

  5. Powłoka antybakteryjna obecna na materiale zabezpieczy delikatną skórę pociechy i sprawi, że ręcznik nie będzie śmierdział nawet jeśli zostawimy go wilgotnego w torbie.

  6. Nasz szkrab bardzo doceni to, że wspomniane modele to produkty z bajecznie pięknymi nadrukami jednorożców, stateczków, autek czy zwierzątek.

Kolor
Ręcznik dziecięcy
pixel