Ręczniki męskie / ręczniki dla mężczyzn

( ilość produktów: 10 )

Jak wygląda najlepszy ręcznik męski?

Bez względu na to, czy ma być on akcesorium treningowym, kąpielowym czy wakacyjnym, ręcznik dla faceta musi sprostać najwyższym standardom. Musi on bowiem skutecznie wytrzeć mocno spocone ciało, „przeżyć” nawet jeśli użytkownik zostawi go wilgotnego w torbie czy wytrzymać częste, mocne użytkowanie w trudnych warunkach. A jeśli przy tym jest po prostu genialny w wyglądzie? Wtedy wszyscy kumple na basenie czy siłowni będą patrzyli w Twoją stronę z nieskrywaną zazdrością. Zresztą: sam zobacz, czym cechują się produkty marki Dr.Bacty.

Męskie ręczniki do wielu zastosowań

Panowie bardzo lubią produkty, które są wielofunkcyjne. Po co bowiem do bardzo podobnych czynności wykorzystywać inne rzeczy? Przecież na ćwiczenia, do spotkań na saunie, do wieczornego wytarcia się po prysznicu czy w końcu jako ręcznik plażowy męski można użyć tej samej dzianiny z miękkim obszyciem, którą oferuje Dr.Bacty.

Ręcznik dla mężczyzn od Dr.Bacty to przede wszystkim wytrzymałość. Ultramikrowłókna, z których jest zrobiony mimo, że sto razy cieńsze od ludzkiego włosa (!), są bardzo mocne i chłoną wodę kilkukrotnie lepiej niż włókna bawełniane. A przy tym są zdecydowanie lżejsze od produktów z bawełny.

Absolutnie kluczowa jest tu też chłonność. Cienkie ręczniki męskie stworzone przez omawianą markę są bowiem w stanie wchłoną wilgoć o wadze ponad czterokrotnie większej niż same ważą. Zalet dopełniają prawdziwie męskie nadruki psychodelicznych masek, trupich czaszek, rewolwerów, rowerów, gór czy wilków.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel