Ręczniki kąpielowe

( ilość produktów: 6 )

Wyszukujemy dobre ręczniki kąpielowe z nadrukiem

Odwiedziłeś już trzecie centrum handlowe. Prześledziłeś dziesiątki sklepów internetowych. Rozpytałeś rodzinę, znajomych… I nadal nie wiesz, jaki ręcznik kąpielowy będzie tym, który spełni absolutnie wszystkie Twoje wymagania.

Bo chcesz, by wymarzony produkt był lekki, mały, a przy tym dobrze Ci się w niego wycierało. No i musi był ładny. I trwały. I najlepiej by był antybakteryjny. A, jeszcze przydałoby się miękkie obszycie i wygodna zawieszka do umieszczania przedmiotu na haczyku w łazience. Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!

Dr.Bacty – ręczniki kąpielowe dobrej jakości

W omawiany produkt przede wszystkim trzeba się dobrze wycierać. Dlatego też dzianina, z której są wykonane, musi być maksymalnie chłonna, a także przyjemna w dotyku. Tak jak mikrofibra zrobiona w 85% z poliestru i w 15% z nylonu, którą obszyto miękką nicią.

Jako, że w przestrzeni kąpielowej stale jest wilgotno, dobrze by ręczniki łazienkowe posiadały powłokę antybakteryjną, taka jak powłoka Polygiene obecna w produktach Dr.Bacty. Dzięki niej dzianina ma cały czas ładny zapach i można ją po prostu rzadziej prać.

Podkreślmy na koniec, że cienkie ultramikrowłókno, które ma każdy opisywany ręcznik pod prysznic, bardzo szybko schnie. Nawet więc jeśli w pomieszczeniu nie jest zbyt ciepło, dzianina z łatwością pozbędzie się wilgoci tak, że będziesz mógł z niej ponownie korzystać ty lub Twoi najbliżsi.

Ostatni z kluczowych plusów marki Dr.Bacty to bajeczne nadruki w dziesiątkach odmian. Dla kobiet, dla mężczyzn, dla nastolatków, a nawet ręczniki dla niemowląt – wszystko znajdziesz w katalogu sygnowanym znakiem Dr.Bacty. Bez względu na to, czy wolisz ręcznik z rybą fugu, czy ten w kwiaty - z łatwością znajdziesz go w katalogu producenta.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel