Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki do przedszkola / ręczniki dla przedszkolaków

( ilość produktów: 6 )

Które małe ręczniki do przedszkola kupić?

Rozpoczęcie edukacji przez najmłodszego członka rodziny to bardzo ważny moment zarówno dla niego, jak i dla rodziców. Zanim jeszcze szkrab przekroczy progi placówki, trzeba przygotować mu odpowiednią wyprawkę. Powinny znaleźć się w niej wygodne kapcie, ubranka i obuwie na zmianę, szczoteczka i pasta do zębów, kołderka i poduszka, piżamka, a także ręczniki dla dzieci do przedszkola. Dodatkowo można dołożyć także ulubionego pluszaka, który osłodzi czas rozłąki z mamą i tatą.

Dr.Bacty – zaufane ręczniki dla przedszkolaka

Chłonność, miękkość i wytrzymałość – to trzy podstawowe cechy, które powinny cechować zarówno ręcznik do żłobka, jak i ten dla nieco starszych dzieci. Wszystkie te cechy ma mikrofibra, która dodatkowo jest bardzo lekka i cienka.

Pod kątem rozmiarów omawiane produkty nie muszą należeć do tych największych. Będą to bowiem przede wszystkim materiały do osuszania rąk czy buzi, nie zaś te służące do całościowej kąpieli. Mały ręcznik dla przedszkolaka niech ma wymiary powiedzmy 43 x 90 cm czy 60 x 130 cm. Takie wielkości w zupełności odpowiedzą na wszystkie potrzeby opisywanego miejsca.

Dzieci lubią, by ich akcesoria były wesołe tak samo jak one. Dlatego ręczniki przedszkolne niech nie będą zupełnie gładkie, bo okażą się zbyt nudne. Dużo lepsze będą wersje w lamy, kaktusy, dinozaury, kwiatki czy buźki. Dzieci nie pomylą ich między sobą, zawsze będą wiedziały który przedmiot jest dokładnie ich. Taki brak pomyłek to duża wartość.

Kolor
Ręcznik dziecięcy
pixel