Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki plażowe duże

( ilość produktów: 15 )

Które ręczniki plażowe duże są najpiękniejsze?

Opalanie się może odbywać się zarówno podczas aktywności fizycznej (spacery po górach, prace w ogródku, jazda na rowerze), jak i w formie bardziej statycznej. Jeśli wybieramy opcję numer dwa, możemy pojechać nad jezioro, rzekę czy morze i tam zażywać słonecznego relaksu siedząc na piasku oraz oglądając piękne widoki. By było to odpowiednio komfortowe, trzeba ze sobą zabrać duży ręcznik na plażę. Duży, czyli jaki? Ano ten o wymiarach minimum 70x140 cm. Na takim będziemy mogli się wygodnie położyć i usiąść, a po kąpieli dokładnie się wytrzeć. Skoro rozmiary już znamy, czas przejść do wzorów, o których przeczytasz w kolejnym akapicie.

Najmodniejszy ręcznik plażowy duży – jaki możesz kupić?

Wzór naniesiony na dzianinie dopasuj przede wszystkim do wieku oraz gustu jej użytkownika. Najmłodszym spodobają się nadruki z baletnicami, flamingami, liskami, kotkami czy wesołymi buźkami. Panie pokochają ręczniki plażowe o dużych rozmiarach zadrukowane w motywy roślinne czy te nawiązujące do orientalnych mandali. Z kolei panowie nie pogardzą printami w dzikie zwierzęta (na przykład wilki) czy w czachy.

Co ważne, dzieciom możemy spokojnie kupić małe ręczniki plażowe. Ich wymiary spokojnie wystarczą dla użytkowników w wieku kilku lat. Jednak nastolatkom polecany jest już zdecydowanie ręcznik plażowy duży. Nawet jeśli młody człowiek nie zajmie jego całej powierzchni, będzie mógł sobie na nią odłożyć telefon, książkę czy butelkę z napojem. Albo po prostu nasz produkt będzie wtedy służył jako kocyk dla dwóch osób.

Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel