Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki plażowe małe

( ilość produktów: 9 )

Dla kogo będą odpowiednie małe ręczniki plażowe?

Niewielkie rozmiary przedmiotu to nie zawsze wada. Po prostu model je mający ma nieco inną funkcjonalność niż ten duży, nic więcej. Przykładowo: nieduży ręcznik plażowy nie zawsze będzie odpowiedni jako produkt do leżenia dla osoby dorosłej. Ale już jako kocyk do siedzenia, produkt dla dzieci czy jako podręczny ręcznik do kąpieli sprawdzi się perfekcyjnie. Dlatego też zawsze warto mieć go ze sobą w podręcznym plecaku. Jakie ciekawostki o omawianych produktach warto poznać?

Ręcznik na plażę mały – twój podręczny przyjaciel

Pierwsza z cech, za które będziesz uwielbiał omawiany przedmiot, to bardzo szybkie schnięcie. Wystarczy, że mokrą dzianinę zostawisz na ciepłym piasku na kilka dłuższych chwil, a po Twoim powrocie będzie ona już pozbawiona wilgoci. A jeśli nawet zapomnisz się i mokre niewielkie ręczniki plażowe Dr.Bacty schowasz do plecaka na długie godziny, nie dość że nieco one przeschną, to jeszcze nie będą brzydko pachniały. Za brak nieprzyjemnych woni odpowiada specjalna, antybakteryjna powłoka Polygiene, która nie pozwala się zarazkom namnażać.

Bardzo istotną informacją jest też chłonność produktu. Model omawianej marki mający wagę 175 g przyjmie w siebie aż około 800 g wody. To ponad czterokrotnie więcej niż dany ręcznik mały plażowy sam waży! Takie osiągnięcia uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnego ultramikrowłókna składającego się z wysokiej jakości poliestru i nylonu. Całość materiału wykończono miękkim, dekoracyjnym obszyciem.

Na koniec powiedzmy parę słów o designie. Oczywiście w ofercie Dr.Bacty znajdują się także gładkie, jednolite ręczniki. Jednak jeszcze chętniej przez klientów wybierane są ręczniki w wiśnie i inne ciekawe wzory. Zdecydować można się na jeden spośród aż kilkudziesięciu unikalnych, pięknych nadruków.

Kolor
Płeć
pixel