Darmowa dostawa od 499,00 zł

Ręczniki plażowe

( ilość produktów: 24 )

Piękny ręcznik plażowy – zabierz na wakacje

Opalać można się w różnych miejscach. Często robimy to na plaży nad rzeką, morzem czy jeziorem. Ale nic nie stoi na przeszkodzie temu, by produkt określany jako ręcznik na plażę rozłożyć w przydomowym ogródku czy na górskiej łące. Wszędzie tam możemy łapać przyjemne promienie słoneczne, które zmienią odcień naszej skóry na nieco ciemniejszy. Poniżej przedstawiamy skrócony poradnik mówiący o tym, na jakie kwestie zwrócić uwagę gdy kupujemy tytułowe przedmioty.

Gdzie kupić ręczniki plażowe?

Jest wiele firm, które tworzą omawiane produkty. Jedną z wiodących jest Dr.Bacty – polska marka specjalizująca się między innymi w produkowaniu takich artykułów jak ręczniki kąpielowe na plażę. W jej ofercie znajdziemy zarówno większe modele (70 x 140 cm), jak i wersje nieco mniejsze (60 x 130 cm czy 43 x 90 cm). Zależnie więc od tego, czy potrzebujemy artykułu dla osoby dorosłej, czy dla dziecka, łatwo znajdziemy ten idealnie pasujący.

Kolejne cechy, które warto by miał zamawiany przez nas produkt, to:

  • ręcznik plażowy szybkoschnący – który łatwo pozbędzie się wilgoci między jedną a drugą kąpielą

  • powłoka antybakteryjna – dzięki której drobnoustroje z plaży nie będą rozwijały się na dzianinie

  • cienki ręcznik plażowy z mikrofibry – o niewielkiej wadze, która nie będzie dociążała torby plażowej wypełnionej zabawkami do piasku, jedzeniem, książką czy napojami

  • wesoły, kolorowy nadruk (jak np. na ręczniku we flamingi) idealnie pasujący do letniego, radosnego ubioru

Pod kątem wzorów, na odpoczynek na plaży możemy śmiało wybierać nadruki odważne, bardzo kolorowe. To właśnie one idealnie pasują do słonecznej pogody, do letniego dynamizmu.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel