Darmowa dostawa od 99,99 zł

Ręczniki z nadrukami / ręczniki wielokolorowe

( ilość produktów: 35 )

Złap ręcznik z nadrukiem dla siebie i bliskich

Jednolite, jednobarwne materiały są często wybierane do łazienek. Są one bowiem wyrazem klasycznego gustu i ponadczasowości. Gdy jednak chcemy mieć u siebie coś ciekawszego, oryginalniejszego, bardziej różnorodnego, wtedy możemy śmiało zainwestować w ręczniki z nadrukami. To, czy będą to wzory roślinne, geometryczne, zwierzęce (np. ręcznik w pandy) czy dowolne inne – jest zależne tylko od tego, co nam się podoba, co dokładnie lubimy. Cykliście możemy bowiem kupić produkt z nadrukowanymi rowerami, zaś małemu fanowi kosmosu – dzianinę w rakiety kosmiczne.

Ręczniki kolorowe – dodatki poprawiające nastrój

Nie lubisz nudy? My też nie! Dlatego też w ofercie Dr.Bacty umieściliśmy liczne propozycje nadruków dla dzieci i dorosłych. Takie ręczniki we wzory wyróżnią Cię z tłumu na plaży czy w saunie. Ciężko będzie je zgubić, tak bardzo będą się odznaczały wśród innych, stonowanych przedmiotów.

A co, gdy pójdziesz na basen? Wtedy postaw na ręczniki kąpielowe z nadrukiem. Nie musisz się ograniczać, Dr.Bacty ma dziesiątki ich wersji, od tych bardziej klasycznych po naprawdę szalone, wręcz abstrakcyjne. Co więcej, każdy omawiany produkt tej marki to ręcznik z mikrofibry z nadrukiem. Zastosowanie tego cienkiego, chłonnego materiału to wygoda szybkiego i skutecznego wycierania się po wyjściu spod prysznica. Plusem też jest mała objętość i niewielka waga tej dzianiny, która po włożeniu do sportowej torby nie będzie ciężkim, zbyt obszernym pakunkiem.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel