Rodzaje ręczników

( ilość produktów: 35 )

Te rodzaje ręczników powinieneś mieć w domu

Że ręcznik ręcznikowi nierówny – to sprawa więcej niż oczywista. Inny bowiem produkt będzie nam potrzebny po wyjściu z wanny, a zupełnie inny, gdy tylko na szybko chcemy wysuszyć swoje dłonie. Dlatego też producenci postanowili wprowadzić podział na konkretne typy ręczników. Oczywiście jest to klasyfikacja umowna, gdyż dany model może się równie dobrze sprawdzać w kilku sytuacjach. Jednak gdy dokładnie wiemy, czego chcemy, opisywane niżej nazewnictwo z pewnością nam pomoże dokonać właściwego wyboru.

Zastosowanie ręczników – popularne rozróżnienia

Po pierwsze: powyższe przedmioty dzielimy ze względu na materiał, z którego zostały zrobione. Cały czas chyba najpopularniejsza jest tu bawełna. Jednak klienci coraz szerzej doceniają zalety nowoczesnego ultramikrowłókna, które jest cieńsze, a zarazem lepiej chłonne od bawełny.

Kolejny podział następuje ze względu na płeć, czyli na ręczniki damskie i męskie. To przeznaczenie ręczników dzieli się głównie pod kątem wyglądu, naniesionych nadruków. Pod względem funkcjonalności bowiem i panie, i panowie mają identyczne wymagania. Przykładowo: bardziej kobiecy model to ręcznik w koty, zaś panowie chętnie postawią na ręcznik w kwiecistą czaszkę.

Ostatnia kwestia dotyczy tego, do czego używany jest dany model. Tu spotkamy ręczniki rodzaje takie jak do twarzy, do rąk, do włosów, do kąpieli, a nawet te do kładzenia pod stopami na podłodze, do osuszania auta czy do wycierania psów. Ważne jest to, że jeśli produktu raz użyjemy dla zwierzaka czy do wytarcia samochodu, to nie powinniśmy już go stosować do wycierania się przez domowników.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel