Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolory ręczników

( ilość produktów: 109 )

Ulubione kolory ręczników Dr.Bacty

Jedni wolą klasykę: biele, czernie czy szarości. Drudzy – odważne barwy, takie jak neonowa żółć, strażacka czerwień czy intensywny fiolet. Trzeci jeszcze stawiają na produkty wielobarwne, o miksie radosnych odcieni. Bez względu na to, który kolor ręcznika skradł Twoje serce, znajdziesz go w ofercie marki Dr.Bacty. Przygotowano tu bowiem bardzo szeroką paletę barw produktów. Co ważne, są to zarówno gładkie ręczniki jednokolorowe jak i te, na których nadrukowano wielobarwne wzory inspirowane wszystkim tym, co nas otacza, od roślin i zwierząt po produkty codziennego użytku.

Ręczniki – kolory, wzory – poznaj je!

Materiał, którym wycieramy ciało z kropelek wody, musi być dobrej jakości. To absolutna podstawa. Gdy jednak ten wymóg zostanie już spełniony, możemy poszaleć ze wzorami. Barwy ręczników, które sprzedają się w największej ilości, to czarny, zielony, szary, granatowy i biały. Popularne są zarówno te wersje zupełnie gładkie, jak i te mające dekoracyjne hafty czy mniej lub bardziej odważne nadruki. Takie produkty wybierają głównie osoby dorosłe.

Dla dzieciaków kupowane są natomiast bardziej wesołe materiały. Odcienie neonowe czy te bardzo mocne nasycone (jak wspominana już strażacka czerwień) to tu zawsze dobra decyzja. Taka kolorystyka ręczników idealnie zgra się z odważnymi barwami zabawek kąpielowych czy po prostu dobrym nastrojem zabawy w dowolnym miejscu domu. A jeśli maluch nie będzie chciał iść do kąpieli, taki wesoły dodatek na pewno go do niej szybko zmotywuje.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel