Ręczniki na siłownię

( ilość produktów: 14 )

Gdzie kupić sprawdzone ręczniki na siłownię Dr.Bacty?

Plusów treningu siłowego jest co niemiara. Z jego pomocą wzmocnimy swoją siłę i sprawność, wyrzeźbimy sylwetkę, wzmocnimy mięśnie i kości, zmniejszymy poziom niechcianego cholesterolu czy po prostu doskonale się zrelaksujemy, szybko zapominając o codziennych stresach. Co jednak powinno się znaleźć w torbie każdego sportowca udającego się we wspomniane miejsce? Butelka z wodą, strój treningowy, buty, ale też ręcznik na trening Dr.Bacty. Nie musi być on bardzo duży, ale na pewno powinien być jak najlepszej jakości. Co to w praktyce oznacza?

Skuteczny ręcznik na siłownię męski i dla kobiet

Akcesorium do wycierania się w trakcie ćwiczeń czy po ich zakończeniu musi przede wszystkim doskonale wchłaniać wilgoć. Wytarcie potu z czoła czy dokładne osuszenie ciała po zakończeniu potreningowej kąpieli to bowiem podstawa. Ale to nie wszystko.

Warto zadbać także o to, by produkt znajdujący się w naszej torbie był to ręcznik na siłownię szybkoschnący. Idealnie byłoby również gdyby posiadał powłokę antybakteryjną i był po prostu lekki, nie ciążył podczas noszenia go wśród innych treningowych akcesoriów. Taki model użyjemy zarówno na sali treningowej, jak i jako ręcznik na basen, gdy akurat będziemy chcieli popływać zamiast wyciskać ciężary.

A co gdy wybieramy zajęcia grupowe? Jaki ręcznik na fitness odpowie na nasze potrzeby? Pod kątem właściwości technicznych będzie on dokładnie taki sam jak każdy inny ręcznik do ćwiczeń. Modele na fitness są jednak zazwyczaj dużo bardziej kolorowe, mają naniesione wesołe printy, czego przykładem jest chociażby ręcznik z mandalą. Bo przecież wspólne ćwiczenia to czysta radość, masa endorfin. I o nich powinny mówić wszystkie produkty, które towarzyszą nam podczas treningu.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel