Ręczniki sportowe

( ilość produktów: 27 )

Wybieramy najlepszy ręcznik sportowy

Intensywna aktywność fizyczna zawsze sprawia, że nasze ciało oblewa się potem. Potem, którego chcemy się szybko i skutecznie pozbywać. Dzięki temu nasze ćwiczenia będą w pełni komfortowe, a na urządzeniach treningowych nie będziemy zostawiać mokrych śladów. Pomocą w osiągnięciu takiego efektu są ręczniki sportowe szybkoschnące Dr.Bacty. Nie dość, że mają one na sobie bajeczne wzory, to jeszcze ich efektywność w osuszaniu ciała jest zadziwiająco wysoka. Jak udało się to osiągnąć?

Dr.Bacty – ręczniki dla sportowców o największych wymaganiach

Omawianie zalet wspomnianych produktów zacznijmy od samego materiału, z którego są zrobione. Jest to dzianina, w której składzie znajdziemy poliester (85%) i nylon (15%). Takie ultramikrowłókno jest około stu razy cieńsze od ludzkiego włosa i chłonie do siedmiu razy więcej wody niż samo waży!

Koniecznie trzeba podkreślić, że każdy ręcznik sportowy szybkoschnący Dr.Bacty, także ten na siłownię, pokryty jest powłoką antybakteryjną Polygiene. Hamuje ona namnażanie się drobnoustrojów szkodliwych dla zdrowia i będących przyczyną przykrych zapachów materiały. Dodatkowo dzięki niej dzianina utrzyma świeżość nawet po licznych użyciach.

Jeśli chodzi o design, szczególną uwagę przyciągają ręczniki sportowe z nadrukiem. Fantazyjne wzory, takie jak chociażby kolorowe czaszki, nanoszone są na nie dwustronnie lub jednostronnie za pomocą procesu sublimacji. Technologia ta gwarantuje trwałość nadruku nawet po wielu praniach.

Na koniec powiedzmy, że omawiany produkt to zawsze cienki ręcznik sportowy z mikrofibry. Jego niewielką wagę i objętość zapewnia zastosowane ultramikrowłókno, które jest około dziesięć razy cieńsze od włókna bawełnianego.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
Pokaż tylko
pixel