Darmowa dostawa od 99,99 zł

Rozmiary ręczników

( ilość produktów: 43 )

Jakie rozmiary ręczników znajdziemy w sklepach?

Jeden ręcznik drugiemu nierówny – wie to każdy. Jakie są jednak podstawowe różnice między poszczególnymi z nich. Pierwsza to kolor. Druga – obecność bądź brak nadruków. Trzecia – materiał, z którego są wykonane. Czwarta – obecność dodatkowych elementów jak zawieszka czy miękkie obszycia. I w końcu piąta kwestia to wymiary ręczników. Je dobieramy do konkretnego zastosowania oraz do wieku użytkownika. Jak się w tym nie pogubić? Który model zastosować w której sytuacji?

Wielkość ręczników – wybieramy najlepiej dopasowaną

Do wycierania rąk czy twarzy zupełnie wystarczające będą malutkie produkty, chociażby te o szerokości około 30 cm i długości 50 cm (np. mały ręcznik w odcieniach szarości) czy te o wymiarach 43 cm x 90 cm. Perfekcyjnie spełnią one swoją funkcję, a zarazem zajmą mało miejsca na wieszaku łazienkowym. Można ich też używać jako podręczny ręcznik turystyczny, który zabierzemy ze sobą w góry.

Gdy zastanawiasz nad tym, jaki rozmiar ręcznika dla noworodka, możesz postawić na produkty o średniej wielkości, chociażby 60 x 130 cm. Są one praktycznymi dodatkami do ćwiczeń na sali treningowej, do treningu jogi czy nawet do morsowania.

Na koniec rozważmy to, jaki ręcznik kąpielowy wymiary ma najlepsze. Zdecydowanie trzeba tu postawić na większe produkty, którymi nie tylko wytrzemy ciało, ale które też pozwolą na owinięcie się nimi czy wygodne położenie się na piasku na plaży. Z takiego większego modelu skorzystają zarówno dorośli, jak i młodsze dzieci. Będzie więc on bardzo wielofunkcyjny, ogromnie praktyczny.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel