Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kubki termiczne Dr.Bacty- dołącz do akcji #zwlasnymkubkiem !

( ilość produktów: 107 )

Dr.Bacty - twoje ulubione kubki termiczne do kawy

Kawa to życie. Kawa to radość. Kada to dobra energia każdego dnia. Jeśli zgadzasz się z tymi stwierdzeniami i chcesz, by kawa towarzyszyła Ci w każdym miejscu i o każdej porze, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Termiczne kubki na kawę Dr.Bacty to produkty, które spełnią Twoje kawowe marzenia. Ale to nie wszystko! Możesz bowiem do nich wlewać także inne ciepłe napoje czy schłodzoną ice tea lub lemoniadę. A modele Notus utrzymają także zimną temperaturę napojów w puszkach. Brzmi znakomicie, nieprawdaż?

Za co kochamy kubek termiczny Dr.Bacty?

Oferta marki Dr.Bacty to dwa modele omawianych produktów. Pierwszy - Apollo o pojemności 227 ml - wyróżnia się niedużą wysokością, idealną do ekspresu do kawy. Jest to świetny kubek termiczny na herbatę, kawę i inne napoje pite na przykład w biurze. Dzięki wewnętrznej powłoce ceramicznej kawa będzie smakować tylko kawą. Podwójne stalowe ścianki utrzymają tu ciepło napojów przez 3 h, a chłód przez 6 h. A wygodna pokrywka z silikonową uszczelką sprawi, że te kubki termiczne do herbaty będą zabezpieczały napój przed ryzykiem rozchlapania. 

Większy brat Apolla - Notus o pojemności 360 ml - to z kolei produkt nie tylko do kawy czy herbaty. Posiada on dwie nakrętki. Pierwsza to klasyczna, szczelna nakrętka, dzięki której żadna kropla płynu nie ucieknie z pojemnika. Nakrętka numer 2 to natomiast tzw. O-ring, dzięki którym produkt zmienia się w kubek termiczny na puszki. Zdejmujesz nakrętkę, wkładasz do korpusu puszkę slim 330 ml i cieszysz się chłodną colą, energetykiem czy piffkiem.

Na koniec mamy dla Ciebie jeszcze jedną doskonałą informację. Modele stworzone przez markę Dr.Bacty możemy dla Ciebie przygotować jako kubek termiczny personalizowany. Chcesz na nim umieścić swoje imię, dedykację dla przyjaciela, ulubiony obrazek czy logo firmy? Nie ma sprawy. Stworzymy dla Ciebie wymarzone kubki termiczne z grawerem, a także najlepsze kubki termiczne z nadrukiem. Dzięki nim wyróżnisz się z tłumu i podkreślisz charakter swojej marki czy imprezy.

Kolor
Pojemność
Cena
-
pixel