Butelki termiczne

( ilość produktów: 24 )

Stalowa butelka termiczna – zabierzesz ją wszędzie

Najlepszy produkt to taki, który sam jeden może pełnić wiele różnych funkcji i być odpowiedni dla każdego członka rodziny. Do tej grupy bez wątpienia zalicza się butelka termiczna na wodę. Wykorzystasz ją jako termos na ciepłą kawę i herbatę, bidon na chłodny sok czy nawet pojemnik na ulubione, owocowe smoothie. Przyda się w pracy, w szkole, na treningu, na spacerze czy w podróży. Sprawi, że nasze ulubione napoje przez wiele długich godzin będą miały pożądaną przez nas temperaturę, nawet jeśli na zewnątrz opakowania będzie ona miała zdecydowanie inny poziom.

Butelki termiczne – ranking – które w nim wygrają?

Mówiąc w skrócie: te, które będą miały najlepsze parametry techniczne. Po pierwsze, najbardziej polecana jest metalowa butelka termiczna dla dzieci. Dlaczego ten materiał a nie na przykład tworzywo sztuczne? Ponieważ jest on lepszym izolatorem termicznym i posiada większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo wersja stalowa może mieć ciekawe, niezmiernie trwałe nadruki w emotikony czy liście palmy.

Co do termoizolacji musimy podkreślić, że termiczne butelki Dr.Bacty są w stanie utrzymać ciepło napoju przez 12 godzin, zaś chłód przez okrągłą dobę. Jeśli więc idziemy na długą wycieczkę latem, nie musimy się martwić o brak zimnej wody. Do pojemnika możemy także wlać schłodzone w lodówce wino, by potem wypić je z przyjaciółmi na nadmorskiej plaży.

A jaka pojemność opakowania jest najlepsza? To zależy od potrzeb. Bardzo popularna jest butelka termiczna 500ml. Zmieści ona aż dwie szklanki kawy czy soku, a więc naprawdę sporo.

Kolor
Pokaż tylko
pixel