Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Z własnym kubkiem

#ZWŁASNYMKUBKIEM


Jednorazowy kubek – od momentu wydania w nim kawy – trafia do śmietnika już w 15 minut. Tylko w ciągu godziny zużywa się około 320 tysięcy takich kubków. Rocznie to prawie 3 miliardy. Jest tylko jedno rozwiązanie - kubki wielorazowe.

Każdego roku na całym świecie zużywa się  3 miliardy jednorazowych kubków.

Zaledwie 0,25% tych trudnych w przetworzeniu opakowań trafia do recyklingu. Papierowe kubki na kawę nie są ekologiczne- powleczone od środka plastikiem, rozkładają się 400 lat! To oznacza, że z każdą kawą czy herbatą zakupioną w jednorazowym, pseudo ekologicznym papierowym opakowaniu rośnie góra odpadów.

 

 Co to znaczy dla Planety?

  

             

 

Przeciętny handlowiec, kupując kawę lub herbatę zużywa 1820 jednorazowych kubków rocznie.

 

Ideą akcji #zwłasnymkubkiem jest realny wpływ zwiększanie świadomości klientów, i właścicieli kawiarni, w zakresie wpływu używania jednorazowych opakowań na środowisko oraz kształtowanie takich postaw i nawyków, które przyczynią się do zmniejszenia ilości produkowanych odpadów.

Chcemy zachęcać klientów do korzystania z kubków wielorazowych przy zakupie kawy na wynos, a właścicieli kawiarni przekonujemy, że serwowanie kawy do kubka klienta jest bezpieczne, ważne dla środowiska oraz korzystne wizerunkowo. Dla nas ekologia, to trwałość, Możliwość używania jednego produktu wiele lat, bez konieczności jego wymiany. To proste.

KUBEK APOLLO ZASTĘPUJE MIN.5 460 KUBKÓW JEDNORAZOWYCH!

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel