Darmowa dostawa od 499,00 zł

Poduszki podróżne / poduszki na szyję

( ilość produktów: 4 )

Poduszki podróżne z pianki termoelastycznej

Długa jazda samochodem, pociągiem czy samolotem potrafi bardzo męczyć. I chodzi tu tak o ogólne znużenie jak i o to, że po takiej jeździe może nas boleć szyja, kark. Zbyt długie przebywanie w pozycji siedzącej jest bowiem zwyczajnie niewygodne i niezdrowe. By uniknąć możliwych dolegliwości, w naszym bagażu podręcznym powinna znaleźć się samochodowa poduszka na szyję.

Jeszcze niedawno najbardziej popularne były jej wersje dmuchane czy te wypełnione granulkami styropiany. Jednak, mimo stosunkowo niskich cen, nie do końca spełniały one swoje funkcje. Dlatego też zastąpiono je modelami z trwałej pianki memory foam.

Elastyczna poduszka do spania w samochodzie – od Dr.Bacty

By plecy i szyja nie bolały nawet po wielu godzinach w trasie, muszą być dobrze podparte. I to nawet wtedy, gdy zapadniemy w krótką drzemkę lub zaśniemy na kilka dłuższych godzin. W osiągnięciu takiego efektu pomoże poduszka podróżna rogal czerwona bądź ta w innym kolorze. Najlepiej, jeśli będzie ona wypełniony nie powietrzem czy styropianem, a właśnie wspomnianą pianką. Wtedy produkt dopasuje się idealnie do krzywizn naszego ciała, będzie do nich perfekcyjnie przylegać i zarazem świetnie podpierać kluczowe organy.

Wewnątrz pianka, a co na zewnątrz? Poduszka pod szyję do samochodu szara stworzona przez Dr.Bacty obszyta jest przewiewnym, oddychającym materiałem single jersey, którego zaletami są także przyjemność w dotyków i brak podatności na gniecenie się. Dzięki temu materiałowi nasza szyja po jeździe nie będzie mokra nawet w najbardziej upalne dni. Z kolei na zewnątrz poduszka pod kark podróżna zrobiona jest z weluru, z którego uszyto także dodatkową zewnętrzną kieszonkę.

Inne wielkie plusy opisywanych produktów to obecność sznureczka spinającego produkt z przodu, wyprofilowanie pozwalające na wygodne założenie dużych słuchawek, niewielki rozmiar po spakowaniu w torbę podróżną oraz obecność w zestawie opaski na oczy oraz zatyczek do uszu.

Kolor
pixel