Kubek termiczny do biura? Dr.Bacty Apollo!

2023-01-11
Kubek termiczny do biura? Dr.Bacty Apollo!

Spędzasz wiele godzin w biurze, przy komputerze. Pracy masz tyle, że ciągle zapominasz o napiciu się swojej ulubionej kawy, która stoi obok Ciebie. Po dwóch godzinach wracasz myślami do naparu. Ale ten, niestety, jest już nieprzyjemnie zimny. Znasz to? My niestety tak.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć idealny kubek termiczny do pracy, dzięki któremu Twój ukochany napój będzie ciepły przez znacznie dłuższy czas. Zobacz, jakie jeszcze zalety umieściliśmy w tym niepozornym produkcie.

Termiczny kubek na kawę do pracy - zalety

Każdą z cech kubka Dr.Bacty Apollo przemyśleliśmy bardzo dokładnie. Wszystko po to, by w pełni wykorzystać możliwości ukryte w tym z pozoru zwykłym produkcie. Jesteśmy pewni, że po przeczytaniu poniższej listy 8 największych plusów pokochasz Apollo tak samo mocno jak my.

1. Kawa bardzo ciepła przez 3 godziny - nasz kubek do pracy termiczny to pewność, że po trzygodzinnym spotkaniu z szefem nadal będziesz mógł pić ciepły napój. Jeśli kubek stoi w biurze, w temperaturze pokojowej, po upływie 3 godzin temperatura wlanego do niego płyny będzie wynosiła więcej niż 51°C. Pamiętaj tylko, że mówimy tu o kubku przykrytym wieczkiem.


2. Zminimalizowane ryzyko rozchlapania kawy - integralną częścią kubka Apollo jest półprzezroczysta pokrywka z mocnego poliwęglanu. Jej zadaniem jest ochrona przed przypadkowym rozchlapaniem kawy podczas jej przenoszenia. Możesz więc mieć pewność, że nawet podczas sprintu na zebranie z zespołem Twoja koszula pozostanie czysta. Zdarza się też tak, że napój stojący na biurku niechcący przewrócisz. Wtedy, jeśli od razu podniesiesz kubek, płynu rozleje się tylko trochę. Twój komputer czy leżące na blacie dokumenty będą Ci za to wdzięczne.

kubek termiczny na biurko Dr.Bacty Apollo
kubek biurowy pod ekspres do kawy Dr.Bacty Apollo

3. Biurowy kubek termiczny do ekspresu - z termokubkami jest często tak, że ich wysokie korpusy nie mieszczą się pod ekspresami do kawy. Wtedy musisz zrobić napój w zwykłym kubku, a następnie dopiero przelać go do docelowego pojemnika. W przypadku Apollo nie musisz się o to martwić. Jego korpus ma bowiem wysokość 12,5 cm. Czyli tylko nieco więcej niż klasyczny kubek ceramiczny o pojemności 250 ml. Zdejmujesz więc pokrywkę, ustawiasz ekspres tak, by zrobił Ci kawę o ulubionym smaku, nakładasz pokrywkę z powrotem i gotowe.


4. Praktyczna pojemność 227 ml - termiczne kubki do biura nie muszą być tak duże jak kubki turystyczne czy te towarzyszące nam podczas wielogodzinnej jazdy autem. Wystarczy, że zmieścisz w nich tyle płynu ile w zwykłej szklance. Siedząc w pracy w każdej chwili możesz bowiem zrobić sobie nowy napój, którym raz będzie kawa, a raz herbata czy zioła. Dodatkowo taki niewielki przedmiot zajmie mało miejsca na Twoi biurku.

5. Brak zarysowań na biurku - zdarza się, że termiczny kubek dla pracownika biurowego ma metalowy spód, który potrafi zarysować blat biurka. By tego uniknąć, kubki Dr.Bacty z linii Apollo wyposażyliśmy w miękką, silikonową podkładkę. Dzięki niej drewniane blaty będą chronione przed ryzykiem pojawienia się na nich rys. A, dodatkowo, silikon zwiększa stabilność pojemnika, przez co o wiele trudniej go przewrócić.


6. Ceramiczne wnętrze - dzięki temu, że nasz kubek na biurko termiczny posiada wnętrze pokryte wysokiej jakości powłoką ceramiczną Greblon, kawa zawsze będzie smakowała tylko kawą, a herbata - herbatą. Zapomnij o ryzyku pojawienia się nieprzyjemnego, metalicznego posmaku. W tym wypadku ono po prostu nie istnieje.

kubek termiczny do pracy Dr.Bacty Apollo
biurowy kubek termiczny biały Dr.Bacty Apollo

7. Wygodny ustnik - myśleliście, że o nim zapomnieliśmy? Nic podobnego. W pokrywkę kubka Apollo wbudowaliśmy sprytny, niezwykle wygodny ustnik który otworzysz lub zamkniesz przesuwając go jednym palcem. W pozycji zamkniętej zwiększa on ochronę przed ryzykiem rozlania płynu, w otwartej - pozwala na w pełni komfortowe picie.


8. Łatwe czyszczenie - uff, wszystkie zawodowe zadania zaplanowane na dziś skończone. Czas posprzątać i iść do domu. Na szczęście umycie kubka nie dołoży Ci dużo czasu. Apollo to bowiem taki termiczny kubek do biura, w którym nie ma żadnych trudno dostępnych zakamarków. Myjesz go więc szybko ręcznie pod bieżącą wodą i możesz już opuszczać miejsce pracy.

pixel