Darmowa dostawa od 1,00 zł

Dla mamy

( ilość produktów: 18 )

ręczniki na prezent dla mamyW Dr.Bacty znajdziesz świetne ręczniki dla mamy!

Mama, matka, mamusia, mamunia – różnie możemy nazywać tę najważniejszą kobietę naszego życia. Możemy się z nią widywać codziennie, ale też wyłącznie raz na jakiś czas, przy ważnych okazjach. Bez względu jednak na to, jak często mamy okazję z nią osobiście porozmawiać, 2 maja powinniśmy jej ofiarować jak najlepszy prezent dla mamy. Najlepszy czyli taki, który sprawi jej ogromną radość, który wywoła uśmiech na jej twarzy. A jeśli będzie to na dodatek podarek bardzo praktyczny, który będzie mogła używać na co dzień – tym lepiej!

Plażowe i kąpielowe ręczniki na Dzień Mamy

Wszystkie kobiety, w tym także mamy, kochają długie chwile beztroskiego relaksu. Oczywiście każda z nich odpoczywa w inny sposób. Jedna wybierze długą kąpiel z pachnącą pianą, inna pójdzie na jogę czy masaż, a jeszcze inna wybierze się z książką na ulubioną plażę. Bez względu na wybrany sposób, te chwile wytchnienia będą lepsze gdy jako prezent na Dzień Mamy wybierzemy duży, wygodny piękny ręcznik, a najlepiej jego najnowocześniejszą wersję.

Co znaczy najnowocześniejszą? Między innymi to, że będzie to produkt wykonany z ultralekkiej, maksymalnie chłonnej i bardzo przyjemnej w dotyku mikrofibry pokrytej powłoką antybakteryjną. Będzie on lżejszy i mniejszy od klasycznych rozwiązań z bawełny, ale zarazem będzie się w niego wycierać zdecydowanie lepiej niż w wersję bawełnianą. Istotne jest też, by taki prezent dla kobiety posiadał miękkie obszycie niedrażniące skóry a także był zwyczajnie ładny, zadrukowany jakimś pięknym wzorem.

Kolor
Rozmiar
Chłonność
Pokaż tylko
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel