Darmowa dostawa od 99,99 zł

Ręczniki szybkoschnące

( ilość produktów: 43 )

Jaki ręcznik szybkoschnący jest najlepszy?

Ćwiczysz? Jedziesz na wycieczkę? A może po prostu chcesz mieć w swojej łazience piękny produkt, w który wygodnie się wytrzesz i który potem błyskawicznie będzie suchy? Postaw na szybkoschnący ręcznik Dr.Bacty. Gdy raz go użyjesz, nie będziesz chciał już korzystać z żadnego innego modelu. Jakie jego zalety najbardziej przyciągają odbiorców?

Trwałe i modne ręczniki szybkoschnące Dr.Bacty

W ofercie wspomnianej marki znajdziemy trzy główne rozmiary produktów: małe (M), ręczniki średnie (L) i duże (XL). Co ważne, każdy z nich jest projektowany i szyty w Polsce, z pełną dbałością o najmniejszy detal. Na samą górę zestawienia "ręczniki szybkoschnące ranking" wyniesie je też powłoka antybakteryjna Polygiene. Dzięki niej zarazki nie pozostają na dzianinie, a ona sama nie będzie brzydko pachniała

Co jeszcze warte jest tu szczególnego podkreślenia?

  • świetna chłonność, nawet 4,5 raza większa niż w zwykłych ręcznikach łazienkowych
  • bardzo nieduża waga, niezastąpiona gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę z plecakiem
  • ręcznik z mikrofibry szybkoschnący Dr.Bacty to zachwycające, wielobarwne projekty dedykowane dla osób w różnym wieku. Dzieci zachwycą się na przykład ręcznikiem z alpaką, zaś dorośli - czarnym ręcznikiem z wilkiem
  • niewielka objętość to coś, co jest ważne na przykład wtedy, gdy lecisz samolotem wyłącznie z bagażem podręcznym. Nawet duży model spakujesz do każdej małej walizki.

Skąd to wszystko wiemy? Ponieważ zrobiliśmy test ręczników szybkoschnących. Pracownicy marki porównywali parametry, sprawdzali je, oceniali. Pozwoliło to na stworzenie takich produktów, które sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji.

rozmiar
Kolor
Płeć
Chłonność
pixel