Ręczniki szybkoschnące - ranking Dr.Bacty

2022-10-25
Ręczniki szybkoschnące - ranking Dr.Bacty

Jaką jedną rzecz warto zabrać na siłownię, na basen, na zajęcia jogi, na plażę, a nawet do przedszkola? To ręcznik sportowy szybkoschnący Dr.Bacty. Jest on lekki, a zarazem niezwykle chłonny. Posiada nowoczesną powłokę antybakteryjną zapobiegającą rozwijaniu się drobnoustrojów. A do tego jest po prostu piękny - marka przygotowała bowiem aż kilkadziesiąt bajecznie pięknych nadruków, którymi ozdobiła swoje ręczniki kąpielowe szybkoschnące. Zobacz, które z wzorów wzbudzają największe zainteresowanie kupujących!

Ręcznik szybkoschnący Dr.Bacty - 3 topowe modele

Wszystkie ręczniki wspomnianej marki są równie doskonałe pod kątem technicznym. Jednak poszczególne nadruki,które znajdują się na ich powierzchni, przez poszczególnych klientów są już różnie oceniane. Każdy odbiorca ma bowiem nieco inny gust, zainteresowania, ukochane motywy. By nieco ułatwić wybór osobom niezdecydowanym, które cały czas wahają się co do tego, co wybrać, przygotowaliśmy ranking ręczników szybkoschnących marki Dr.Bacty. Przedstawia on produkty najchętniej kupowane w ostatnich miesiącach.

Duży ręcznik plażowy szybkoschnący Dr.Bacty Tropical

MIEJSCE 1

Lekki ręcznik szybkoschnący Dr.Bacty Tropical

Wzór Tropical został naniesiony na materiał w pięknym, błękitnym kolorze. Na kompozycję składają się różne odmiany tropikalnych liści w kolorze granatowym oraz różowe i żółte kwiaty rodem z tropików. Ich uzupełnieniem są duże, różowe flamingi stojące wśród roślinności.

Ten print pokochaliście tak bardzo, że nanieśliśmy go na ręczniki plażowe szybkoschnące w rozmiarze zarówno XL (70 x 140 cm), jak i te mniejsze - w rozmiarze L (60 x 130 cm). Ale to nie wszystko! Specjalnie dla sportowców stworzyliśmy także bandany Dr.Bacty Tropical posiadające wzór przeniesiony z ręczników.

Dobry ręcznik szybkoschnący turystyczny Dr.Bacty Mountain View

MIEJSCE 2

Ręcznik turystyczny szybkoschnący Dr.Bacty Mountain View

Dla tych, którzy od kwiatów z tropików i wodnych kwiatów wolą górskie klimaty, projektanci Dr.Bacty stworzyli dwustronny ręcznik z niesamowitym, górskim krajobrazem. Na materiał przenieśliśmy panoramę wysokich, zalesionych szczytów tonących we mgle. Ciepłe, jesienne kolory w połączeniu z bielą mgły i chmur tworzą bardzo pociągający efekt, który pokocha każdy turysta górski.

I wzór, i rozmiar, który mają ręczniki turystyczne szybkoschnące z górskim krajobrazem, zostały dopasowane do fanów pieszych wędrówek po wzniesieniach. Wymiary cienkiego materiału z ultramikrowłókna to w tym wypadku 60 x 130 cm. Całość waży zaledwie 175 gram, a po złożeniu w plecaku zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Piękne ręczniki szybkoschnące dla dzieci Dr.Bacty Dream

MIEJSCE 3

Ręcznik szybkoschnący dla dzieci Dr.Bacty Dream

Projektanci spod znaku Dr.Bacty stawiają na tworzenie wzorów dopasowanych do użytkowników w każdym wieku, także tych najmłodszych. Dowodem na to jest model Dream z przeuroczą, małą baletnicą. Bo przecież większość dziewczynek choć raz marzyła o tym, by być elegancką księżniczką, tancerką czy po prostu wytworną damą, o której serce będą rywalizować najprzystojniejsi mężczyźni.

Powyższy model może być wykorzystywany jako szybkoschnący ręcznik do kąpieli dla dziecka, ale też jako akcesorium zabierane na basen, plażę czy wycieczkę szkolną. Co równie ważne, ten wzór równie chętnie wybierają małe dziewczynki, jak i nastolatki kochające delikatne, urocze printy.

pixel